داکوتا فاننینگ ، نقش اصلی زن سریال "روانکاو (The Alienist)"
داکوتا فانینگ در سریال "روانکاو (The Alienist)" ، بر اساس رمانی از کیلیب کار ، در نقش اصلی زن به ایفای نقش خواهد پرداخت.
ژانر علمی تخیلی از نگاه جیمز کامرون
شبکه ی AMC آمریکا با حمایت انجمن منتقدین تلویزیون ، طی مجموعه ی مستندی ، به تشریح ژانر علمی تخیلی از نگاه فیلمساز نوآور سینما ، جیمز کامرون خواهد پرداخت.
نشان افتخار ملکه بریتانیا برای مارک رایلنس و نائومی هریس
دریافت کنندگان نشان افتخار ملکه ی بریتانیا در عرصه های مختلف اعلام شدند که در این میان ، مارک رایلنس ، ویکتوریا بکهام و نائومی هریس مشهورترین چهره های عرصه ی هنر در این فهرست هستند.
همکاری مجدد رایان گاسلینگ و دیمین شزل در فیلم زندگی نیل آرمسترانگ
دیمین شزل برای چهارمین اثر بلند خود به سراغ ساخت داستان زندگی نیل آرمسترانگ ، نخستین مسافر کره ی ماه با بازی رایان گاسلینگ خواهد رفت.
بـخش هـای ویـژه مشاهده همه
به بهانه ی 100 ساله شدن کرک داگلاس
داگلاس در سن 100 سالگی ، از اینکه نمی تواند به خوبی مردم را درک و با آنها ارتباط برقرار کند ناراحت است با این حال سعی می کند همچنان نگاه مثبتش را حفظ کند
پیش بینی برندگان اسکار 2017 : بهترین بازیگر نقش مکمل مرد
در این مطلب به مهمترین شانس های تصاحب جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در هشتاد و نهمین دوره ی برگزاری این مراسم خواهیم پرداخت.
چهره ها : بیوگرافی دنیل دی لوئیس
نیمی پروتستان ، نیمی یهودی ؛ برخاسته از تئاتر ، پرورش یافته در خانواده ای هنری. گزیده کار و البته خوش شانس.
حواشی فیلم "پالپ فیکشن" به کارگردانی کوئنتین تارانتینو
تارانتینو در "پالپ فیکشن" ، مجموعه داستان هایی درباره ی دو اوباش ، یک بوکسور ، همسر یک گانگستر و یک زوج سارق را به صورت در هم تنیده روایت می کند.
نــقـد مشاهده همه