لیست کامل حواشی
حواشی فیلم "پالپ فیکشن" به کارگردانی کوئنتین تارانتینو
نوشته شده در 1395/09/07
تارانتینو در "پالپ فیکشن" ، مجموعه داستان هایی درباره ی دو اوباش ، یک بوکسور ، همسر یک گانگستر و یک زوج سارق را به صورت در هم تنیده روایت می کند.
حواشی فیلم "آپارتمان" به کارگردانی بیلی وایلدر
نوشته شده در 1395/08/07
سی.سی. باکستر (جک لمون) که در یک شرکت بیمه ، کارمند جزء است ، کلید منزل خود را به برخی از مدیران میانی شرکت می دهد تا ساعاتی با معشوقه ی خود در آنجا ...
حواشی فیلم "بردمن" به کارگردانی آلخاندور گونزالس ایناریتو
نوشته شده در 1395/07/22
ریگان تامسون بازیگری هالیوودی است که در گذشته نقش ابرقهرمانی بنام بردمن را بازی کرده اما در حال حاضر از نظر شهرت در وضعیت مناسبی به سر نمی برد.
حواشی فیلم "لئون حرفه ای" به کارگردانی لوک بسون
نوشته شده در 1395/07/02
لئون حرفه ای داستان رابطه ی قاتلی به نام لئون و دختر نوجوانی به نام ماتیلدا است که خانواده اش توسط پلیسی فاسد قتل عام شده اند.
حواشی فیلم "ممنتو" به کارگردانی کریستوفر نولان
نوشته شده در 1395/06/19
لئونارد شلبی که حافظه کوتاه مدتش را از دست داده است ، سعی می کند با استفاده از خالکوبی ها ،عکس ها و یادداشتهایش ،قاتل همسرش را یافته و از وی انتقام بگیرد.
حواشی فیلم "دار و دسته نیویورکی" به کارگردانی مارتین اسکورسیزی
نوشته شده در 1395/05/25
فیلم به نبرد آمریکایی های بومی و ایرلندی های مهاجر و تقابل بیل قصاب و آمستردام والن در اواسط قرن نوزدهم میلادی می پردازد.
حواشی فیلم "فارست گامپ" به کارگردانی رابرت زمکیس
نوشته شده در 1395/05/16
فارست گامپ ، انسان خوش قلب و ساده دلی است که داستان زندگی عجیب و شگفت انگیزش را از دوران کودکی تا به زمان حال تعریف می کند.
حواشی فیلم "جوخه" به کارگردانی الیور استون
نوشته شده در 1395/05/04
جوخه داستان سرگشتگی سربازان آمریکایی است که در بین جنگ با دشمنان ، جنگ با نیروهای خودی و جنگ با امیال درونی و افسردگی ناشی از قتل و غارت گرفتار هستند.
حواشی فیلم "حرامزاده های لعنتی" به کارگردانی کوئنتین تارانتینو
نوشته شده در 1395/04/26
دختری یهودی بنام شوشانا برای انتقام از سرهنگ لاندا و افرادش که تمامی اعضای خانواده اش را قتل عام کرده اند ، طی نقشه ای وارد پاریس تحت اشغال نازی ها می شود.
حواشی فیلم "پرتقال کوکی" به کارگردانی استنلی کوبریک
نوشته شده در 1395/04/10
پرتقال کوکی ، اثر جنجالی فیلمساز بزرگ ، استنلی کوبریک داستان جوان شروری به نام الکس و اتفاقات زندگی وی در مسیر تبدیل شدن به فردی اصلاح شده است.
حواشی فیلم زلیگ به کارگردانی وودی آلن
نوشته شده در 1395/03/28
زلیگ شبه مستندی است به کارگردانی وودی آلن درباره ی مرد بیماری که با حضور در هر مکانی ، به شکل افراد آن مکان در می آید.
حواشی فیلم محرمانه لوس آنجلس
نوشته شده در 1395/03/19
محرمانه لوس آنجلس داستان چند مامور پلیس لوس آنجلس است که برای کشف فساد در پشت پرده ی اداره ی پلیس شهر ، جان خود را در معرض خطر قرار می دهند .