نوشته شده در 1394/12/03
تحریم شرکت سونی توسط طرفداران خواننده ی مجبوب

تحریم شرکت سونی توسط طرفداران خواننده ی مجبوب

جمع کثیری از طرفداران کشا ، خواننده ی محبوب سبک پاپ و راک ، در اقدامی یکپارچه دست به تحریم شرکت بزرگ سونی زدند .

جمع کثیری از طرفداران کشا ، خواننده ی محبوب سبک پاپ و راک ، در اقدامی یکپارچه دست به تحریم شرکت بزرگ سونی زدند . این گروه با نوشتن یک طومار و جمع آوری 150 هزار امضا خواستار تحریم کلیه ی محصولات شرکت سونی ، از جمله کل لوازم الکترونیکی و خانگی ، کلیه ی بازی های کامپیوتری و تمام آلبوم های موسیقی و فیلم های تولید شده توسط زیر مجموعه های این شرکت شدند . گفتنی است لحظه به لحظه به تعداد افراد شرکت کننده در این تحریم افزوده می شود .

 

سرآغاز ماجرا به مدت ها قبل باز می گردد ، زمانی که کشا ادعا کرد که دکتر لوک ، تهیه کننده ی سرشناس آثار او دست به سوء استفاده های عاطفی و جنسی از او زده است و به همین دلیل او را به میز محاکمه کشاند ، اتهاماتی که دکتر لوک تمام آنها را رد کرد . در این میان شرکت سونی هم که با کشا قرارداد دارد ، تحت هیچ عنوان حاضر به فسخ قرارداد با او و قبول ضررهای مالی ناشی از آن نیست . اوضاع وقتی برای کشا بدتر شد که قاضی پرونده روز گذشته با توجه به ارائه نشدن مدارک محکم از سوی وی ، رای را علیه او صادر کرد . حالا کشا مجبور است که به همکاری اش با سونی و دکتر لوک ادامه دهد . جالب اینجاست که سونی پیش از این اعلام کرده بود که کشا ، ادل آینده ی دنیای موسیقی خواهد بود .

 

در حال حاضر خوانندگان زیادی همچون لیدی گاگا ، دمی لواتو ، کلی کلارکسون و ایگی آزالیا حمایت رسمی خود را از این خواننده ی 28 ساله اعلام کرده اند .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: