نوشته شده در 1394/12/02
جزئیات فیلم جدید استیون اسپیلبرگ

جزئیات فیلم جدید استیون اسپیلبرگ

استیون اسپیلبرگ ، کارگردان افسانه ای دنیای هالیوود ، با خرید امتیاز رمان هنوز منتشر نشده ی آپارتمان ، نوشته ی اس. ال. گری ، قصد دارد این کتاب را به یک فیلم هیجان انگیز تبدیل کند .

استیون اسپیلبرگ ، کارگردان افسانه ای دنیای هالیوود ، با خرید امتیاز رمان هنوز منتشر نشده ی آپارتمان ، نوشته ی اس. ال. گری قصد دارد این کتاب را به یک فیلم هیجان انگیز تبدیل کند .


داستان آپارتمان درباره یک زن و شوهر آمریکایی است که به تازگی از یک حمله ی وحشیانه به خانه شان جان سالم به در برده اند . حالا آنها تصمیم گرفته اند تا خانه شان را با آپارتمان یک زوج فرانسوی که آنها را از طریق اینترنت پیدا کرده اند مبادله کنند . این زوج پس از رفتن به پاریس مشاهده می کنند که آپارتمان مورد نظر آنطور ها هم که در تبلیغات معرفی شده بود مناسب نیست ، اما آنها هرقدر تلاش می کنند تا با همتایان فرانسوی خود تماس بگیرند راه به جایی نمی برند ، پس ناچاراً دوباره به آمریکا باز می گردند غافل از اینکه سرنوشتی شوم در خانه انتظار آنها را می کشد .


اسپیلبرگ در حاضر آخرین روزهای مراحل پس از تولید فیلم "غول بزرگ مهربان (بی.اف.جی)" را سپری می کند . این فیلم که برای مخاطب کودک و نوجوان ساخته شده است قرار است در تیرماه سال 95 به نمایش دربیاید . از دیگر پروژه های اسپیلبرگ می توان به فیلم علمی تخیلی " آماده باش بازیکن شماره یک" و قسمت پنجم از مجموعه فیلم های ایندیانا جونز اشاره کرد .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: