نوشته شده در 1394/11/29
دنیل کریگ در نقش اصلی یک سریال تلوزیونی

دنیل کریگ در نقش اصلی یک سریال تلوزیونی

دنیل کریگ ، ستاره ی 47 ساله ی انگلیسی که در این سال های اخیر به خاطر بازی در نقش جیمز باند به شهرتی چند برابر رسیده است ، قرار است در سریال "پیوریتی" به عنوان یکی از نقش های اصلی مجموعه به ایفای نقش بپردازد .

دنیل کریگ ، ستاره ی 47 ساله ی انگلیسی که در این سال های اخیر به خاطر بازی در نقش جیمز باند به شهرتی چند برابر رسیده است ، قرار است در سریال "پیوریتی" به عنوان یکی از نقش های اصلی مجموعه به ایفای نقش بپردازد . طبق گزارش ها ، همین عامل احتمال خداحافظی همیشگی کریگ با شخصیت جیمز باند را نیز افزایش می دهد . گفتنی است کارگردانی این مجموعه را تاد فیلد بر عهده خواهد داشت که در کارنامه اش دو فیلم بسیار تحسین شده ی "در اتاق خواب" و "بچه های کوچک" به چشم می خورد . این مجوعه در 20 قسمت تولید خواهد شد .


داستان سریال پیوریتی که از رمانی به همین نام نوشته ی جاناتان فرانزن اقتباس شده است ، درباره ی یک زن جوان ایده آل گرا با نام پیوریتی تایلر است که در شرایطی غیر طبیعی پرورش یافته و حالا در شمال کالیفرنیا زندگی می کند . او بعد از یافتن سرنخی از پدرش برای پیدا کردن او شروع به سفر کردن می کند و در این مدت به مشاغل مختلفی سرک می کشد و با افراد زیادی رابطه برقرار می کند که تعدادی از آنها بسیار خطرناک هستند . هنوز اطلاعاتی درباره ی نقش کریگ منتشر نشده ولی طبق گفته ها ، او حضور پررنگی در این پروژه خواهد داشت .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: