نوشته شده در 1394/11/20
جانی دپ در نقش مرد نامرئی

جانی دپ در نقش مرد نامرئی

کمپانی یونیورسال اعلام کرد ، جانی دپ ستاره ی محبوب دنیای سینما در نقش اصلی فیلم "مرد نامرئی" حضور خواهد یافت . این فیلم بر اساس رمان مشهور اچ جی ولز که در سال 1897 به چاپ رسید ساخته خواهد شد .

کمپانی یونیورسال اعلام کرد ، جانی دپ ستاره ی محبوب دنیای سینما در نقش اصلی فیلم "مرد نامرئی" حضور خواهد یافت . این فیلم بر اساس رمان مشهور اچ جی ولز که در سال 1897 به چاپ رسید ساخته خواهد شد . البته پیش از این در سال 1933 ، جیمز ویل این رمان را به فیلم تبدیل کرده بود . کار نویسندگی فیلمنامه به اد سلیمان ، نویسنده ی فیلم "مردان سیاهپوش" سپرده شده ولی هنوز کارگردانی برای ساخت فیلم انتخاب نشده است .


داستان مرد نامرئی در باره ی یک دانشجوی سابق رشته ی پزشکی است که ماده ای تهیه می کند که استفاده از آن باعث نامرئی شدن بدن انسان می شود . این مرد بعد از استفاده از این ماده دچار اختلالات روانی می شود و دست به قتل های متعددی می زند .

 

ساخت فیلم مستقل مرد نامرئی در ادامه ی سیاست های یونیورسال برای جمع آوری تمام هیولاهای دنیای رمان ها و کتاب های کمیک دور هم است تا در آینده ای نزدیک ، این کمپانی اثری همانند "انتقام جویان" مارول ، "جوخه ی خودکشی" دی سی و "جنگ های ستاره ای" دیزنی خلق کند . موجوداتی مانند مرد گرگ نما ، ون هلسینگ ، مومیایی ، عروس فرانکشتاین و دراکولا تعدادی از شخصیت های این مجموعه خواهند بود . تا امروز حضور تام کروز در فیلم مستقل مومیایی قطعی شده و آنجلینا جولی هم برای بازی در نقش عروس فرانکشتاین در نظر گرفته شده است .

 

مطالب مرتبط :

درخواست طلاق امبر هرد از جانی دپ

اظهارات تازه ی امبر هرد علیه جانی دپ

نامه ی مادر فرزندان جانی دپ در حمایت از وی

 

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: