نوشته شده در 1394/11/20
سیلوستر استالنه آماده ی تحریم مراسم اسکار

سیلوستر استالنه آماده ی تحریم مراسم اسکار

سیلوستر استالونه ، بازیگر محبوب و کهنه کار دنیای سینما ، روز دوشنبه در ضیافت ناهاری که برای نامزدهای اسکار ترتیب داده شده بود ، از آمادگی اش برای تحریم مراسم اسکار خبر داد .

سیلوستر استالونه ، بازیگر محبوب و کهنه کار دنیای سینما که امسال به واسطه ی بازی در فیلم "کرید" نامزد جایزه ی اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شده است ، روز دوشنبه در ضیافت ناهاری که برای نامزدهای اسکار ترتیب داده شده بود ، از آمادگی اش برای تحریم مراسم اسکار خبر داد . او گفت این تصمیم را به خاطر حمایت از دو دوست سیاه پوستش ، رایان کوگلر و مایکل بی جوردن ، کارگردان و بازیگر نقش اصلی فیلم کرید گرفته است .


وی در این خصوص ادامه داد : من به رایان گفتم که آمادگی این را دارم تا مراسم را تحریم کنم . به او گفتم اگر تو به من بگویی برو می روم و اگر بگویی نرو پا به این مراسم نخواهم گذاشت ولی او گفت تو باید به نمایندگی از دست اندرکاران فیلم در این مراسم حضور داشته باشی چرا که بی شک سزاوار آن هستی .


نکته جالب توجه درباره ی استالونه این است که وی در هنگام سخنرانی بعد از دریافت جایزه ی گلدن گلوبش ، فراموش کرد که از رایان کوکلر و مایکل بی جوردن تشکر کند .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: