نوشته شده در 1394/11/08
وودی آلن در سریال خود بازی می کند ، مایلی سایرس هم به گروه اضافه خواهد شد

وودی آلن در سریال خود بازی می کند ، مایلی سایرس هم به گروه اضافه خواهد شد

وودی آلن ، فیلمساز افسانه ای سینما پا به دنیای تلوزیون می گذارد . او که در سال های جوانی ، پیش از به شهرت رسیدنش برای تلوزیون نویسندگی می کرد ، تا به امروز به کارگردانی در این عرصه نپرداخته است .

وودی آلن ، فیلمساز افسانه ای سینما پا به دنیای تلوزیون می گذارد . او که در سال های جوانی ، پیش از به شهرت رسیدنش برای تلوزیون نویسندگی می کرد ، تا به امروز به کارگردانی در این عرصه نپرداخته است . آلن که هنوز نامی برای سریالش انتخاب نکرده درباره ی این مجموعه اینچنین اظهار نظر می کند : وقتی که آمازون پیشنهاد ساخت این سریال را به من داد ، من هیچ ایده ای در این مورد نداشتم . من هیچگاه تلوزیون تماشا نمی کنم و ابتدایی ترین چیز ها را هم در این باره نمی دانم . آن موقع ها به خودم می گفتم سریال سازی هم مثل فیلمسازی است با این تفاوت که باید آن را پس از فیلمبرداری و تولید قطعه قطعه کنی ، در واقع اینگونه به خودم اعتماد به نفس می دادم . واقعا دوست دارم این کار را با تمام دشواری هایش انجام بدهم . ما مردم خوبی داریم و من قطعا بهترین تلاشم را خواهم کرد تا آنها را نا امید نکنم .

 

تا به امروز حضور خود آلن و الین می در این سریال قطعی شده و طبق گفته ها مایلی سایرس ، خواننده ی مشهور و ستاره ی سریال هانا مونتانا هم به عنوان سومین بازیگر به گروه اضافه خواهد شد . فصل اول این مجموعه در 6 قسمت نیم ساعته تهیه خواهد شد و ماجراهای آن نیز در نیویورک دهه ی شصت اتفاق خواهد افتاد . فیلمبرداری کار از ماه مارس ، فروردین ماه آغاز خواهد شد .

 

مطالب مرتبط :

حواشی فیلم زلیگ به کارگردانی وودی آلن

واکنش وودی آلن به شوخی کمدین فرانسوی

 

 

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: