نوشته شده در 1395/10/27
داکوتا فاننینگ ، نقش اصلی زن سریال "روانکاو (The Alienist)"

داکوتا فاننینگ ، نقش اصلی زن سریال "روانکاو (The Alienist)"

داکوتا فانینگ در سریال "روانکاو (The Alienist)" ، بر اساس رمانی از کیلیب کار ، در نقش اصلی زن به ایفای نقش خواهد پرداخت.

داکوتا فانینگ ، بازیگر جوان ولی با تجربه ی دنیای سینما و تلویزیون ، در سریال "روانکاو (The Alienist)" ، بر اساس رمانی از کیلیب کار ، در نقش اصلی زن به ایفای نقش خواهد پرداخت. پیش از این حضور دانیل برول (حرامزاده های لعنتی) و لوک ایوانز (هابیت) در دیگر نقش های اصلی این مجموعه قطعی شده بود.

 

داستان روانکاو در سال 1896 در نیویورک رخ می دهد . زمانی که یک قاتل سریالی ، چند پسر روسپی را به اشکال فجیعی به قتل می رساند ، رئیس پلیس تازه وارد منطقه ، تئودور روزولت از دکتر لازلو کرایزلر (برول) به عنوان روانشناس جنایی و جان مور به عنوان یک روزنامه نگار دعوت می کند تا با انجام تحقیقات مخفی ، در جهت حل این پرونده به وی یاری برسانند. در این میان ، منشی دفتر روزولت با نام سارا هاوارد (فانینگ)  ، سخت در تلاش است تا نام خود را به عنوان نخستین کارآگاه زن شهر نیویورک مطرح کند. این گروه تشکیل شده که هر کدام از افراد آن ، خصوصیات شخصیتی کاملاً منحصر به فردی دارند ، سعی می کنند تا از طریق روانشناسی و با استفاده از تکنیک های تحقیقاتی خاص ، پی به راز یکی از نخستین قاتلان سریالی شهر ببرند.

 

کری فوکوناگا (کارآگاه حقیقی) و حسین امینی (بال های کبوتر) نگارش فیلمنامه را بر عهده خواهند داشت و یاکوب وربروگن بلژیکی نیز این مجموعه را کارگردانی خواهد کرد. اما نکته ی جالب این مجموعه ، حضور اریک راث ، نویسنده ی آثار مطرحی چون "فارست کامپ" و " مورد عجیب بنجامین باتن" به عنوان تهیه کننده است.

 

فانینگ 22 ساله که اغلب وی را به خاطر نقش آفرینی در آثار سینمایی به خاطر داریم ، مهمترین حضورش در تلویزیون را پیش از این در سال 2002 و در نقش اصلی سریال "ربوده شده (Taken)" به تهیه کنندگی استیون اسپیلبرگ تجربه کرده است. وی در حال حاضر فیلم های متعددی را در مراحل مختلف تولید دارد که از این میان می توان به "ویانا و فانتوم ها (Viena and the Fantomes)" ، "حباب شیشه ای (The Bell Jar)" و "هشت یار اوشن (Ocean's Eight)" اشاره کرد.

 

تصویر برداری "روانکاو" از اوایل سال جاری در شهر بوداپست آغاز خواهد شد.

 

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: