نوشته شده در 1395/10/12
نشان افتخار ملکه بریتانیا برای مارک رایلنس و نائومی هریس

نشان افتخار ملکه بریتانیا برای مارک رایلنس و نائومی هریس

دریافت کنندگان نشان افتخار ملکه ی بریتانیا در عرصه های مختلف اعلام شدند که در این میان ، مارک رایلنس ، ویکتوریا بکهام و نائومی هریس مشهورترین چهره های عرصه ی هنر در این فهرست هستند.

با پایان یافتن سال 2016 میلادی ، جدیدترین اسامی دریافت کنندگان نشان افتخار ملکه ی بریتانیا در عرصه های مختلف اعلام شدند که در این میان ، مارک رایلنس ، ویکتوریا بکهام و نائومی هریس مشهورترین چهره های عرصه ی هنر در این فهرست هستند.

 

مارک رایلنس ، بازیگر 56 ساله ی سینما و تئاتر که اخیراً به واسطه بازی در "پل جاسوس ها" به کارگردانی استیون اسپیلبرگ ، جایزه ی اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را به خانه برد ، به دلیل خدمات مستمرش به تئاتر بریتانیا و حضور در نمایش آثار شکسپیر ، نشان شوالیه به وی اهدا خواهد شد.

 

ویکتوریا بکام 42 ساله ، طراح سرشناس مد و عضو سابق گروه پاپ اسپایس گرلز ، به دلیل خدماتش به صنعت مد بریتانیا ، نشان افسر رتبهٔ امپراتوری بریتانیا (OBE) را دریافت خواهد نمود.

 

نائومی هریس نیز که به واسطه ی بازی تحسین آمیزش در فیلم مهتاب ، نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب شده و احتمالاً در روزهای آینده ، نام وی در فهرست نامزدهای اسکار امسال نیز قرار خواهد گرفت ، به خاطر خدماتش به هنرهای نمایشی بریتانیا ،  ، نشان افسر رتبهٔ امپراتوری بریتانیا (OBE) را دریافت خواهد کرد.  

 

آنا وینتور 67 ساله هم که از سال 1988 ، عنوان سردبیری مجله ی مصور مد "ووگ" را در اختیار دارد ، به خاطر خدماتش در عرصه ی مد و روزنامه نگاری ، به لقب دیم (معادل لقب سر در آقایان) نائل خواهد شد.

 

ری دیویس به عنوان موزیسین و کن داد به عنوان کمدین که پیش از به ترتیب عناوین فرمانده رتبه امپراطوری بریتانیا (CBE) و افسر رتبه امپراطوری بریتانیا (OBE) را در اختیار داشتند ، اینک نشان شوالیه را از آن خود خواهند کرد.

 

از سرشناس ترین چهره های دیگری که صاحب نشان افتخار خواهند شد می توان به محمد فرح ، دونده ی دارنده ی 4 مدال طلای المپیک و اندی ماری ، تنیسور دارنده ی 2 مدال طلای المپیک اشاره کرد.

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: