نوشته شده در 1394/11/04
گردهمایی ستارگان سینما در فیلم مرز سه گانه

گردهمایی ستارگان سینما در فیلم مرز سه گانه

گاهی در هالیوود یک فیلمنامه آنقدر خوب است که هر ستاره ای وسوسه می شود تا در آن فیلم ظاهر شود یا در ساخت آن نقشی داشته باشد . این مطلب به طور واضح برای فیلمنامه ی مارک بول ، نویسنده ی فیلم برنده ی اسکار "مهلکه" و "سی دقیقه ی بامداد" صدق می کند .

گاهی در هالیوود یک فیلمنامه آنقدر خوب است که هر ستاره ای وسوسه می شود تا در آن فیلم ظاهر شود یا در ساخت آن نقشی داشته باشد . این مطلب به طور واضح برای فیلمنامه ی مارک بول ، نویسنده ی فیلم برنده ی اسکار "مهلکه" و "سی دقیقه ی بامداد" صدق می کند . فیلمنامه ی آخر او ، مرز سه گانه آنقدر بی نقص است که ستارگانی چون ، تام هنکس ، شون پن ، کریستین بل ، جانی دپ ، خاویر باردم و ویل اسمیت برای بازی در نقش های مختلف آن ابراز علاقه کرده اند .

 

مرز سه گانه داستان ماجراهایی است که در منطقه ای بدنام ، کنار رودخانه ی پارانا رخ می دهد . جایی که مرز مشترک سه کشور برزیل ، پاراگوئه و آرژانتین به حساب می آید ولی هیچکدام از این کشورها برای مقابله با جرم ها و جنایت های رایج در این منطقه اقدامی نمی کنند .

 

سال ها صحبت این بود که این فیلم را کاترین بیگلو خواهد ساخت ولی با کنار کشیدن وی از پروژه ، اکنون نام جی سی چاندور ، کارگردان با استعداد آثاری چون "همه چیز از دست رفته است" و "یک سال بسیار خشن" به میان آمده است . در میان بازیگران نیز حضور تام هنکس و ویل اسمیت قطعی به نظر می رسد و صحبت هایی جدی هم با جانی دپ برای حضور در این فیلم صورت گرفته است . باید دید از بین دیگران ستارگان سینما چه کسی به این گروه اضافه خواهد شد .

 

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: