نوشته شده در 1395/10/09
همکاری مجدد رایان گاسلینگ و دیمین شزل در فیلم زندگی نیل آرمسترانگ

همکاری مجدد رایان گاسلینگ و دیمین شزل در فیلم زندگی نیل آرمسترانگ

دیمین شزل برای چهارمین اثر بلند خود به سراغ ساخت داستان زندگی نیل آرمسترانگ ، نخستین مسافر کره ی ماه با بازی رایان گاسلینگ خواهد رفت.

دیمین شزل ، کارگردان جوان و مستعد دنیای سینما ، برای چهارمین اثر بلند خود به سراغ ساخت داستان زندگی نیل آرمسترانگ ، نخستین مسافر کره ی ماه بر اساس کتابی از جیمز آر هنسن خواهد رفت. رایان گاسلینگ در دومین همکاری پیاپیش با شزل پس از فیلم موفق "لا لا لند" ، نقش این فضانورد و خلبان سرشناس را ایفا خواهد کرد.

 

کار نوشتن فیلمنامه ی ابتدایی بر عهده ی نیکول پرلمن (نگهبانان کهکشان) بود و در حال حاضر ، جاش سینگر (اسپاتلایت) مشغول بازنویسی فیلمنامه است. طبق پیش بینی ها احتمالاً کار تصویربرداری فیلم از اوایل سال 2017 آغاز شود.

این فیلم تحت عنوان "نخستین مرد (First Man)" به زندگی نیل آرمسترانگ ، بین سالهای 1961 تا زمان ماموریت آپولو 11 و سفرش به کره ی ماه در سال 1969 می پردازد.

 

برادران وارنر ، در ابتدا کلینت ایستوود را برای کارگردانی این اثر در نظر داشتند.

 

مارتی بوون (گرگ و میش) ، ویک گادفری (پشت خطوط دشمن) و آیزاک کلاسنر (بخت پریشان) به همراه خود هنسن تهیه کنندگی این پروژه را بر عهده خواهند داشت.

 

گفتنی است ، "لا لا لند" جدیدترین اثر شزل با نامزدی در 7 بخش از جوایز گلدن گلوب ، پیشتاز آثار سینمایی امسال به حساب می آید و برای تصاحب جایزه ی اسکار بهترین فیلم نیز بیشترین شانس را داراست.

 

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: