نوشته شده در 1395/09/28
کناره گیری مایکل شین از دنیای بازیگری

کناره گیری مایکل شین از دنیای بازیگری

مایکل شین ، هنرمند و فعال سیاسی اهل ولز ، خبر کناره گیریش از دنیای بازیگری را در شرایطی اعلام کرد که هیچ زمانی را برای بازگشت به این عرصه تعیین نکرد.

مایکل شین ، هنرمند و فعال سیاسی اهل ولز ، روز شنبه ، هفدهم دسامبر ، خبر کناره گیریش از دنیای بازیگری را در شرایطی اعلام کرد که هیچ زمانی را برای بازگشت به این عرصه تعیین نکرد. وی در نظر دارد از این پس تمام وقتش را صرف مبارزات سیاسیش کند. شین مهمترین دلایل خروجش از هالیوود و بازگشتش به ولز را انتخاب ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا و خروج بریتانیا از اتحادیه ی اروپا عنوان کرده است.

همان طور که نازی ها در آلمان در همان دهه ی 30 باید متوقف می شدند ، وضعیت جدیدی که در حال ظهور است نیز باید متوقف شود. همه چیز در حال تغییر است.

 

مایکل شین در نقش تونی بلر ، دنیس کواید در نقش بیل کلینتون

 

شین 47 ساله ، علاوه بر موفقیت در سینما و تلویزیون ، در دنیای تئاتر نیز به عنوان بازیگر و کارگردان به موفقیت های قابل توجهی دست یافته است. وی پیش از این ، از بین شخصیت های سرشناس سیاسی ، در فیلم های "معامله (The Deal)" ، "ملکه (The Queen)" و "رابطه ویژه (The Special Relationship)" ، سه بار در نقش تونی بلر ظاهر شده است. از مطرح ترین فیلم های دیگر وی نیز می توان به "الماس خونین (Blood Diamond)" ، "نیمه شب در پاریس (Midnight in Paris)" ، "یونایتد لعنتی (The Damned United)" و "فراست / نیکسون (Frost/Nixon)" اشاره کرد.

 

شین در حال حاضر فیلم فضایی "مسافران (Passengers)" را آماده ی نمایش و فیلم های "دوباره خانه (Home Again)" و "وضعیت برد (Brad's Status)" را در مراحل پس از تولید دارد.

 

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: