نوشته شده در 1395/09/27
رونی مارا و جونا هیل در اثر جدید گاس ون سنت

رونی مارا و جونا هیل در اثر جدید گاس ون سنت

رونی مارا و جونا هیل در فیلم تازه ی گاس ون سنت تحت عنوان "نگران نباش ، پیاده راه دوری نمی تونه بره " به ایفای نقش خواهند پرداخت.

رونی مارا و جونا هیل ، دو تن از مطرح ترین ستارگان حال حاضر دنیای سینما ، در فیلم تازه ی گاس ون سنت تحت عنوان "نگران نباش ، پیاده راه دوری نمی تونه بره (Don’t Worry, He Won’t Get Far on Foot)" به ایفای نقش خواهند پرداخت. موضوع این اثر درباره زندگی جان کالاهان ، کاریکاتوریست معلول است که نقش وی را خواکین فونیکس ایفا خواهد کرد.

 

 کالاهان در سن 21 سالگی ، در شرایطی که با حالت مستی در حال رانندگی بود تصادف سختی کرده و طی آن ، فلج کامل اندام شد. وی در ادامه با تلاش های فراوان آموخت که چگونه قلم را بین دو دستانش گرفته و شروع به نقاشی کردن کند. موفقیت های کالاهان باعث شد که در نشریه ی محل تولدش ، "Willamette Week" به عنوان کاریکاتوریست استخدام شود و تا زمان مرگش نیز همانجا باقی ماند.

 

سبک کاری کالاهان بسیار ساده و با رگه هایی از خشونت بود. وی در آثارش دست به ساختارشکنی زد و وارد برخی از خطوط قرمز شد که همین امر ، تضاهراتی را علیه وی در پی داشت که در برخی موارد نیز کار به تحریم او و توقیف نشریه کشیده شد.

 

این هنرمند دستی در موسیقی هم داشت و علاوه بر آهنگسازی ، ترانه نیز می نوشت. نهایتاً وی در سال 2010 ، در سن 59 سالگی در زادگاهش ، در اثر عوارض جراحی درگذشت.

"نگران نباش ، پیاده راه دوری نمی تونه بره" بر اساس کتاب اتوبیوگرافی کالاهان به همین نام ساخته خواهد شد. هالیوود از زمان انتشار این کتاب در سال 1989 تا به امروز ، همواره به دنبال ساخت این اثر بوده و رابین ویلیامز فقید نیز به خاطر علاقه ی ویژه اش به کالاهان ، برای سالها خواهان بازی در نقش وی بود.

 

هیل 32 ساله که اخیراً به واسطه بازی در فیلم کمدی "سگ های جنگ (War Dogs)" ، برای دومین بار نامزد گلدن گلوب شده است ، علاوه بر بازی در مجموعه تلویزیونی "دیوانه وار (Maniac)" و فیلم "تصنیف ریچارد جول (The Ballad of Richard Jewell)" ، در سومین قسمت از انیمیشن "چگونه اژدهای خود را اموزش دهیم (How to Train Your Dragon)" نیز به صداپیشگی خواهد پرداخت.

 

مارا نیز که به تازگی بازی در فیلم "مریم مجدلیه (Mary Magdalene)" را به همراه فونیکس به پایان رسانده است ، در فیلم "ووکس لوکس (Vox Lux)" ، نقش یک ستاره ی پاپ را ایفا خواهد کرد.

 

بیشتر بخوانید : جزئیات پروژه ی دیوانه وار وودی هارلسون

 

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: