نوشته شده در 1395/09/25
کارگردان فیلم "کروئلا" با بازی اما استون معرفی شد

کارگردان فیلم "کروئلا" با بازی اما استون معرفی شد

کمپانی دیزنی ، الکس تیمبرز ، سازنده ی سریال موفق "موتزارت در جنگل (Mozart in the Jungle)" را برای کارگردانی نسخه ی لایو اکشن فیلم "کروئلا " انتخاب کرد.

کمپانی دیزنی ، الکس تیمبرز ، سازنده ی سریال موفق "موتزارت در جنگل (Mozart in the Jungle)" را برای کارگردانی نسخه ی لایو اکشن فیلم "کروئلا (Cruella)" انتخاب کرد. در این اثر ، اما استون نقش یکی از قدیمی ترین و مشهورترین شخصیت های شرور کارتون های کلاسیک ، کروئل دویل را ایفا خواهد کرد.

 

کروئلا دویل ، رئیس یک خانه ی مد است که قصد دارد از پوست سگ های خالدار ، برای تولید لباس های خزدار استفاده کند. از این شخصیت نخستین بار در سال 1961 ، در انیمیشن کلاسیک "101 سگ خالدار" استفاده شد. در سال 1996 نیز گلن کلوز ، در نسخه ی لایو اکشن این اثر ، به جای همین شخصیت به ایفای نقش پرداخته است.

کلی مارسل (نجات آقای بنکس) ، جز باترورث (لبه ی فردا) و استیو زیسیس (با هم بودن) به همراه الین بروش مک کنا نگارش فیلمنامه ی "کروئلا" را بر عهده دارند.

 

"دیو و دلبر (Beauty and the Beast)" آخرین انیمیشن کلاسیکی است که دیزنی آن را به حالت لایو اکشن تبدیل کرده است. این کمپانی پیش از این نیز ، دست به بازسازی آثار دیگری چون "کتاب جنگل (The Jungle Book)" و "سیندرلا (Cinderella)" زده بود.

 

تیمبرز 38 ساله ، به جز "کروئلا" ، پروژه های دیگری در دست کار دارد که از آن جمله می توان به  فیلم "ظهور تئودور روزولت" ، درباره زندگی بیست و ششمین رئیس جمهور ایالت متحده و اقتباسی بدون عنوان از آثار ویلیام شکسپیر برای دیزنی اشاره کرد.

 

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: