نوشته شده در 1395/09/24
کریس ایوانز ، آخرین بازمانده نسل دکتر جکیل و آقای هاید

کریس ایوانز ، آخرین بازمانده نسل دکتر جکیل و آقای هاید

روبن فلیشر ، برداشتی مدرن از داستان مشهور "مورد عجیب دکتر جکیل و آقای هاید" اثر رابرت لویی استیونسن را تحت عنوان "جکیل" بر پرده ی سینماها خواهد آورد.

روبن فلیشر ، کارگردان فیلم هایی نظیر "سرزمین زامبی ها (Zombieland)" و "جوخه گانگستر (Gangster Squad)" ، برداشتی مدرن از داستان مشهور "مورد عجیب دکتر جکیل و آقای هاید" اثر رابرت لویی استیونسن را تحت عنوان "جکیل (Jekyll) "  با فیلمنامه ای از آنتونی باگاروتزی و چاک موندری بر پرده ی سینماها خواهد آورد. این در حالی است که کریس ایوانز نیز برای بازی در نقش اصلی این اثر در نظر گرفته شده است.

 

"جکیل" که بر اساس یک مینی سریال 6 قسمتی محصول شبکه BBC ساخته خواهد شد ، داستان فردی به نام دکتر تام جکسون ، تنها بازمانده از نوادگان دکتر جکیل است که تصمیم می گیرد ، جنبه های منفی و مثبت شخصیت انسانیش را از هم تفکیک کند.  

 

الن دی ‌جنرس ، کمدین و مجری سرشناس تلویزیون آمریکا به همراه جف کلیمن (آرتور شاه : افسانه شمشیر) و مارک پلت (تحت تعقیب) ، تهیه کنندگی "جکیل را بر عهده خواهند داشت.

گفتنی است فلیشر در نخستین پروژه کارگردانی بری لارسون ، تحت عنوان "فروشگاه تک شاخ (Unicorn Store)" به عنوان تهیه کننده حضور دارد که این اثر این روزها مراحل تصویربرداری خود را سپری می کند. وی همچنین در حال آماده سازی مقدمات ساخت قسمت دوم فیلم "سرزمین زامبی ها (Zombieland)" است.

 

ایوانز نیز که کارنامه ی بازیگری چند سال اخیر وی ، کاملاً تحت تأثیر حضور پر تعدادش در نقش کاپیتان آمریکا در فیلم های مختلف بوده ، در حال حاضر فیلم "مستعد (Gifted)" را به کارگردانی مارک وب آماده ی نمایش دارد.

 

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: