نوشته شده در 1395/09/23
پاتریک ویلسون در نقش منفی فیلم "آکوامن"

پاتریک ویلسون در نقش منفی فیلم "آکوامن"

پاتریک ویلسون در فیلم "آکوامن (Aquaman)" محصول دی سی در نقش منفی اورم ، برادر ناتنی آکوامن به ایفای نقش خواهد پرداخت.

پاتریک ویلسون ، ستاره ی فیلم هایی نظیر "احضار روح (The Conjuring)" و "نگهبانان (Watchmen)" ، در فیلم "آکوامن (Aquaman)" محصول دی سی در نقش منفی اورم ، برادر ناتنی آکوامن به ایفای نقش خواهد پرداخت. کارگردانی این فیلم را جیمز وان مالزیایی بر عهده خواهد داشت که پیش از این در فیلم های "توطئه‌آمیز (Insidious)" و "احضار روح (The Conjuring)" با ویلسون همکاری داشته است. در این اثر جیسون موموآ در نقش آکوامن ، امبر هرد در نقش معشوقه ی وی با نام مرا و ویلم دافو در نقش نیودیس ولکو  هنرنمایی خواهند کرد.

 

آکوامن ، ابرقهرمانی نیمه انسانی ، نیمه آتلانتیس است که  در دریاها ، بر آتلانتیس حکومت می کند. اورم نیز که بر سر به دست آوردن تاج و تخت با آکوامن رقابت دارد ، دائماً با خرابکاری هایش برای برادر خود دردسر ایجاد می کند.

راب کوان (احضار روح) به همراه زک اسنایدر (مرد پولادین) و دبورا اسنایدر (300) ، تهیه کنندگی "آکوامن" را بر عهده خواهند داشت. این اثر در تاریخ پنجم اکتبر 2018 (13 مهر 97) به نمایش عمومی درخواهد آمد.

 

ویلسون 43 ساله که به تازگی بازی در فیلم مهیج "رفت و آمد (The Commuter)" را به همراه ستارگان دیگری چون لیام نیسون و ورا فارمیگا به پایان رسانده است ، در حال حاضر فیلم "مؤسس (The Founder)" را به کارگردانی جان لی هنکاک ، با موضوع چگونگی گسترش رستوران های برادران مک دونالد آماده ی نمایش دارد.

 

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: