نوشته شده در 1394/10/29
جیمی فاکس مردی را از مرگ حتمی نجات داد .

جیمی فاکس مردی را از مرگ حتمی نجات داد .

ستاره ی سینما جیمی فاکس که پیش از این ، بارها در فیلم هایش نقش قهرمانان را بازی کرده است ، این بار در زندگی واقعی هم تبدیل به یک قهرمان شد .

ستاره ی سینما جیمی فاکس که پیش از این ، بارها در فیلم هایش نقش قهرمانان را بازی کرده است ، این بار در زندگی واقعی هم تبدیل به یک قهرمان شد . او که خانه اش در کالیفرنیای جنوبی ، کنار بزرگراه کالیفرنیا است بعد از اینکه خبر سقوط یک اتومبیل به ته گودالی در نزدیکی خانه اش را می شنود ، به سرعت خود را به محل حادثه می رساند . ماموریت غیر ممکن فاکس زمانی خطرناک تر می شود که می بیند خودرو به شدت در حال سوختن است و هرلحظه احتمال انفجار آن وجود دارد ، او شیشه ی پنجره ی خودرو را با یک قیچی بزرگ می شکند ، کمربندی ایمنی راننده را می برد و او را که داخل اتومبیل گیر کرده بود بیرون می کشد . این در شرایطی است که چند ثانیه بعد اتومبیل منفجر می شود .

 

راننده ی اتومبیل ، برت کایل 32 ساله ، در حال حاضر با وجود شکستی استخوان ، وضعیت مصاعدی دارد . پدر برت در حالی که فاکس را در آغوش گرفته بود و اشک می ریخت عنوان کرد : همه ی ما آرزو داریم در چنین لحظه ای کاری را انجام بدهیم که فاکس انجام داد اما سوال اینجاست که کدام یک از ما حاضریم جان خود را برای نجات انسانی دیگر تا این حد به خطر بیندازیم ؟

 

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: