نوشته شده در 1394/11/01
جنیفر لارنس نقش معشوقه ی فیدل کاسترو را بازی می کند .

جنیفر لارنس نقش معشوقه ی فیدل کاسترو را بازی می کند .

جنیفر لارنس ستاره ی شماره یک این روز های سینما ، قرار است در فیلم ماریتا ، نقش ماریتا لورنز ، معشوقه ی جوان رهبر کوبا ، فیدل کاسترو را بازی کند .

جنیفر لارنس ستاره ی شماره یک این روز های سینما ، قرار است در فیلم ماریتا ، نقش ماریتا لورنز ، معشوقه ی جوان رهبر کوبا ، فیدل کاسترو را بازی کند . لورنز قرار بود در قبال گرفتن میلیون ها دلار پول از سازمان سیا ، کاسترو را با ریختن سم در غذایش به قتل برساند ولی در لحظه ی آخر ، او به خاطر عشقش به این مرد ، از این تصمیم منصرف شد .

 

ماریتا که اصالتی آلمانی – آمریکایی دارد کودکیش را در اردوگاه کار اجباری نازی ها زندانی بود . او مدتی هم با دیکتاتور ونزوئلا ، مارکوس پرز خیمنس رابطه داشت . لورنز یک دهه بعد برای اف بی آی ، جاسوسی بلوک شرق و کمونیست ها را می کرد . وی بعد از ترور جان اف کندی هم جنجال ساز شد و ضد سیا و سران کوبایی شهادت داد و قتل را توطئه ی این دو گروه نامید . ماریتا در حال حاضر 76 ساله است .

 

از لورنز دو کتاب اتوبیوگرافی به چاپ رسیده است . "ماریتا لورنز:داستان خارق العاده ی عشق و جاسوسی یک زن از کاسترو تا کندی" و دیگری " فیدل عزیز ، زندگی من ، عشق من ، خیانت من" .

 

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: