نوشته شده در 1394/11/02
پروژه های بعدی لوک بسون

پروژه های بعدی لوک بسون

لوک بسون که در کارنامه اش فیلم های بسیار موفقی چون لئون حرفه ای ، نیکیتا و لوسی دیده می شوند تا به امروز فیلمنامه یا طرح اولیه ی ده ها فیلم اکشن دیگر را نیز نوشته است .

بسون شاید اگر همان قدر که روی فیلمنامه های خود وقت می گذاشت ، روی فیلمنامه هایی که برای دیگران می نوشت هم زمان سری می کرد یا آن ها را خودش می ساخت ، در این سال های اخیر شاهد فیلم های اکشن بسیار با کیفیت تری بودیم . او که در کارنامه اش فیلم های بسیار موفقی چون لئون حرفه ای ، نیکیتا و لوسی دیده می شوند تا به امروز فیلمنامه یا طرح اولیه ی ده ها فیلم اکشن دیگر را نیز نوشته است که از میان مشهور ترین آنها می توان سری فیلم های ترانسپورتر ، بوسه ی اژدها ، سری فیلم های ربوده شده ، سری فیلم های تاکسی ، بلوک 13 و کلمبیانا را نام برد .

 

از پروژه های آینده ی بسون نیز می توان به نوشتن فیلمنامه ی فیلم های دروازه ی سلحشور با بازی دیوید باتیستا ، دریاچه با بازی جی کی سیمونز و قسمت دوم فیلم های لوسی و کلمبیانا اشاره کرد که گروه بازیگران دو تای آخری هنوز مشخص نشده است .

 

در این میان بسون ، بلند پروازانه ترین فیلمنامه اش را خودش خواهد ساخت . پروژه ی 170 میلیون دلاری والرین و شهر هزار سیاره که داستان مردی با نام والرین است که برای تحقیق درباره ی یک امپراطوری کهکشانی ، در زمان سفر می کند . در این فیلم بازیگرانی نظیر ایتن هاک ، کلایو اوون و کارا دلوین به ایفای نقش می پردازند و زمان نمایش آن هم 21 جولای 2017 ، 30 تیر 96 اعلام شده است .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: