نوشته شده در 1394/11/01
کوبا گودینگ جونیور و دشواری های نقش جدیدش

کوبا گودینگ جونیور و دشواری های نقش جدیدش

کوبا گودینگ جونیور بازی در نقش او . جی سیمپسون را سخت ترین نقش آفرینی تمام عمرش می داند .

بازیگر برنده ی جایزه ی اسکار ، کوبا گودینگ جونیور که در حال حاضر در مینی سریال داستان جنایت آمریکایی ، مشغول بازی در نقش او.جی سیمپسون است ، بازی به جای این شخصیت جنجالی را سخت ترین نقش آفرینی و بزرگترین چالش تمام عمرش می داند . سیمپسون یکی از افسانه ای ترین بازیکنان تاریخ فوتبال آمریکایی در دهه ی هفتاد و از چهره های قابل توجه سینما و تلوزیون در دهه ی هشتاد و اوایل دهه ی نود بود که بعد از درگیری با مسائلی تلخ ، مسیر زندگیش به نابودی کامل کشیده شد . او که یکی از محبوب ترین چهره های آمریکایی زمان خودش به حساب می آمد ، در سال 94 متهم به قتل همسرش و معشوق وی شد که ماجرای دادگاه پر حرف و حدیث او سال ها به طول انجامید ولی در نهایت با وجود شناسایی نشدن قاتل و مجهول ماندن ماجرا تبرئه شد اما این ورزشکار سابق در سال 2007 بعد از یک سرقت مسلحانه دستگیر و به جرم سرقت و آدم ربایی به تحمل 33 سال حبس و در کمترین حالت 9 سال حبس بدون آزادی مشروط محکوم شد . جونیور اخیراً اعلام کرده که علاقه ای به دیدن سیمپسون از نزدیک ندارد .

 

در این سریال 10 قسمتی ، به جز کوبا گودینگ جونیور ، بازیگرانی همچون جان تراولتا ، سلما بلیر ، سارا پلسون و دیوید شویمر به ایفای نقش خواهند پرداخت . سازندگان این مجموعه ، اسکات الکساندر و لری کاراشوسکی هستند که کار نگارش فیلمنامه را هم مشترکاً بر عهده دارند . این زوج هنری پیش از این در فیلم های بسیاری از جمله مردم علیه لری فلینت و مردی روی ماه با هم همکاری داشته اند

 

پخش فصل اول داستان جنایت آمریکایی ، تحت عنوان مردم علیه او. جی سیمپسون از دوم فوریه ، سیزدهم بهمن ماه در شبکه ی اف ایکس آغاز خواهد شد . تهیه کننده گان مجموعه امید دارند همچون دیگر سریال این شبکه ، داستان ترسناک آمریکایی ، از این سریال نیز به گرمی استقبال شود .

 

 

 

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: