نوشته شده در 1394/10/29
لئوناردو دی کاپریو از علاقه اش برای بازی در نقش ولادیمیر پوتین خبر داد .

لئوناردو دی کاپریو از علاقه اش برای بازی در نقش ولادیمیر پوتین خبر داد .

لئوناردو دی کاپریو در مصاحبه اش با روزنامه ی آلمانی زبان دی ولت اعتراف کرد که بسیار علاقه مند است تا نقش ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور جنجالی کشور روسیه را بازی کند .

لئوناردو دی کاپریو که این روز ها به همراه فیلم بازگشته ، مشغول صید جوایز مختلف سینمایی است ، در مصاحبه اش با روزنامه ی آلمانی زبان دی ولت اعتراف کرد که بسیار علاقه مند است تا نقش ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور جنجالی کشور روسیه را بازی کند . او پوتین را سیاست مداری بسیار جالب و باهوش توصیف می کند .

 

دی کاپریو ادامه می دهد : باید فیلم های بیشتری درباره ی روسیه ساخته شود . در این کشور داستان هایی وجود دارد که به اندازه ی داستان های شکسپیر ارزشمند هستند . شخصیت لنین می تواند بسیار جذاب باشد و همینطور شخصیت ماجراجوی روسی ، گریگوری راسپوتین که دوست دارم نقش او را هم بازی کنم .

 

اولین دیدار دی کاپریو و پوتین بر می گردد به سال 2010 در سنت پترزبورگ ، زمانی که آنها در خلال کنفرانسی که به خاطر حمایت از گونه ی در حال انقراض ببر سیبری برگزار شده بود یکدیگر را ملاقات کردند . در این دیدار پوتین ، ضمن تحسین دی کاپریو ، او را یک انسان واقعی توصیف کرد .

 

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: