نوشته شده در 1395/06/19
مریل استریپ در سریالی از جی جی آبرامز

مریل استریپ در سریالی از جی جی آبرامز

مریل استریپ ، بازیگر پرافتخار سینما ، با حضور در سریال The Nix به کارگردانی و تهیه کنندگی جی جی آبرامز و محصول برادران وارنر ، پا به دنیای تلویزیون می گذارد.

مریل استریپ ، بازیگر پرافتخار سینما ، با حضور در سریال The Nix به کارگردانی و تهیه کنندگی جی جی آبرامز و محصول برادران وارنر ، پا به دنیای تلویزیون می گذارد. طبق شنیده ها ، خود استریپ نیز در کنار کمپانی بد ربات ، متعلق به آبرامز ، یکی از تهیه کنندگان مجموعه خواهد بود.

 

بیشتر بخوانید : 10+1 فیلمساز بزرگی که هیچگاه برنده جایزه اسکار نشدند

 

داستان سریال درباره یک رمان نویس و استاد دانشگاه محلی به نام ساموئل اندرسون است که مادرش (استریپ) در کودکی او را ترک کرده و از آن دوران تا به امروز که دهه ها می گذرد ، آنها موفق به دیدن یکدیگر نشده اند. با نزدیک شدن به زمان انتخابات در آمریکا ، فی (مادر اندرسون) در جریان مبارزات انتخاباتی ، پس از پرتاب سنگ به فرمانداری محافظه کار ، به سوژه ی خبرنگاران و رسانه ها تبدیل می شود. در این میان ساموئل که نمی داند به راستی مادرش یک زن معمولی بوده یا به قول رسانه ها یک هیپی رادیکال با گذشته ای کثیف ، تصمیم می گیرد برای به دست آوردن پول و رها شدن از دست بدهی هایش ، داستان سوزناکی درباره مادرش بنویسد.

 

استریپ 67 ساله که این روزها فیلم "فلورنس فاستر جنکینز" را بر پرده سینماها دارد ، به تازگی قرارداد بازی در فیلم "مری پاپینز بازمی گردد" را به امضا رسانده است. آبرامز هم که ساخت سریال های موفقی چون "Lost" و "َAlias" را در کارنامه دارد ، علاوه بر پروژه The Nix ، سریال های Roadies و Westworld را برای شو تایم و HBO تهیه کنندگی خواهد کرد.

 

مطالب مرتبط :

مریل استریپ در فیلم "مری پاپینز"

جی جی آبرامز و ساخت فیلمی درباره ی مایکل جکسون

همکاری مجدد جی جی آبرامز و دیسی ریدلی در یک درام فراطبیعی

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: