نوشته شده در 1395/06/18
پروژه تلویزیونی وین دیزل

پروژه تلویزیونی وین دیزل

وین دیزل ، ستاره 49 ساله دنیای سینما ، سریال "کمک های اولیه First Responders" را برای شبکه NBC تهیه خواهد کرد.

وین دیزل ، ستاره 49 ساله  دنیای سینما ، سریال "کمک های اولیه First Responders" را برای شبکه NBC تهیه خواهد کرد. وی پیش از این در سریال "The Ropes" محصول نتفلیکس نیز در نقش تهیه کننده ظاهر شده بود. کهنه سرباز آمریکایی ، جسی استرن که پیش از این داستان بازی های ویدئویی همچون "ندای وظیفه : جنگاوری مدرن Call of Duty: Modern Warfare" و "سقوط تایتان Titanfall" را نوشته است ، فیلمنامه این مجموعه را نگارش خواهد کرد.

 

داستان این سریال درباره جانبازان و کهنه سربازان آمریکایی و بررسی چگونگی تلاش آنها برای بازگشت به جامعه است. در این میان داک و لیل پیرس ، زن و شوهری هستند که از روی حس اجتماعی به این افراد کمک می کنند. این زوج با وجود اینکه با فعالیت هایشان بسیاری از انسان ها را از تاریک ترین لحظات زندگیشان نجات می دهند اما در یافتن پسرشان که سال ها قبل ناپدید شده است ناتوانند. طبق شنیده ها ، هر قسمت از این سریال با حفظ موضوع کلی ، داستان متفاوتی را دنبال خواهد کرد.

 

بیشتر بخوانید : ریس ویترسپون در نقش موجودی آسمانی

دیزل که در جدیدترین حضور سینماییش ، درام جنگی "قدم زدن طولانی بیلی لین در نیمه وقت" به کارگردانی انگ لی را برای نمایش در ماه نوامبر در صف اکران دارد ، در قسمت دوم فیلم "نگهبانان کهکشان" و "انتقامجویان : نبرد بیکران" دوباره به جای شخصیت گروت صحبت خواهد کرد. هشتمین قسمت از مجموعه فیلم های "سریع و خشن" و " سه ایکس: بازگشت ژاندر کیج" نیز با بازی وی این روزها مراحل پس از تولید خود را سپری می کنند.

 

بیشتر بخوانید : 7 فیلمی که تماشاگران را از سینما فراری دادند !

 

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: