نوشته شده در 1395/06/18
ریس ویترسپون در نقش موجودی آسمانی

ریس ویترسپون در نقش موجودی آسمانی

ریس ویترسپون ، بازیگر 40 ساله برنده جایزه اسکار ، در فیلم "چروکی در زمان A Wrinkle in Time" محصول والت دیزنی به میندی کالینگ و اپرا وینفری پیوست.

ریس ویترسپون ، بازیگر 40 ساله برنده جایزه اسکار ، در فیلم "چروکی در زمان A Wrinkle in Time" محصول والت دیزنی به میندی کالینگ و اپرا وینفری پیوست. آوا دوورنی که پیش از این آثار موفقی چون "سلما" و "وسط نا کجا" را ساخته است ، این فیلم را بر اساس فیلمنامه ای از جنیفر لی کارگردانی خواهد کرد. گفتنی است لی نیز که برای ساخت "منجمد" جایزه اسکار بهترین انیمیشن سال را تصاحب کرده ، نوشتن فیلمنامه انیمیشن های مختلفی چون "زوتوپیا" و "رالف خرابکار" را در کارنامه دارد.

 

"چروکی در زمان" که بر اساس رمانی از مدلین لنگل به همین نام ساخته خواهد شد داستان کودکانی است که برای یافتن پدر دانشمندشان در زمان سفر کرده و دنیاهای عجیب و غریبی را تجربه می کنند. ویترسپون در این اثر نقش خانم واتسیت را بازی خواهد کرد ، موجودی آسمانی که شبیه پیرزنان به نظر می رسد. وی به همراه شخصیت های عجیب دیگر ، کودکان را برای دستیابی به موفقیت در این سفر حماسی  راهنمایی می کند.

 

بیشتر بخوانید : ملیسا مک کارتی در سریال شبکه فاکس

 

تصویر برداری کار از ماه نوامبر سال جاری در لوس آنجلس آغاز خواهد شد و طبق اعلام دیزنی ، فیلم نهایتاً در تاریخ شانزدهم آوریل 2018 (27 فروردین 97) به نمایش عمومی درخواهد آمد.

 

ویترسپون پس از پایان تصویربرداری فیلم جدیدش ، کمدی مستقل "دوباره خانه" به این پروژه اضافه خواهد شد. وی در سریال "دروغ های کوچک بزرگ" محصول شبکه HBO که در سال 2017 روی آنتن خواهد رفت ، علاوه بر بازی در کنار ستارگانی چون نیکول کیدمن ، لورا درن و شیلین وودلی ، کار تهیه کنندگی مجموعه را نیز بر عهده دارد. از دیگر پروژه های ریس می توان به "تینکربل" و "فهرست دلخواه" اشاره کرد.

 

بیشتر بخوانید : حواشی فیلم "فارست گامپ" به کارگردانی رابرت زمکیس

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: