نوشته شده در 1395/06/17
ملیسا مک کارتی در سریال شبکه فاکس

ملیسا مک کارتی در سریال شبکه فاکس

ملیسا مک کارتی ، ستاره بسیار موفق این روزهای سینما و تلویزیون ، در سریال کمدی خانوادگی شبکه فاکس در یکی از نقش های اصلی به ایفای نقش خواهد پرداخت.

ملیسا مک کارتی ، ستاره بسیار موفق این روزهای سینما و تلویزیون ، در سریال کمدی خانوادگی شبکه فاکس در یکی از نقش های اصلی به ایفای نقش خواهد پرداخت. گفتنی است وی به همراه همسرش بن فالکون تهیه کننده اجرایی این مجموعه نیز هستند. جیم کشمن و میچ سیلپا که در تعدادی از فیلم های مک کارتی نظیر "ساقدوش ها" و "رئیس" در نقش های فرعی ظاهر شده بودند ، با حمایت برادران وارنر ، دیگر تهیه کنندگان پروژه خواهند بود.

 

بیشتر بخوانید : الیسون بری وارد دنیای کشتی می شود

 

این سریال که هنوز عنوانی برای آن انتخاب نشده است ، داستان یک خانواده نامتعارف شامل یک مرد موفق و بلندپرواز به همراه خواهرش و فرزندان وی است که زیر یک سقف کنار یکدیگر زندگی می کنند. مدت زمان هر قسمت از این مجموعه نیم ساعت خواهد بود.

مک کارتی 46 ساله که در حال حاضر سر تصویربرداری فیلم  " Life of the Party" به کارگردانی همسرش به سر می برد ، اخیراً در ادامه سریال "دختران گیلمور (2007-2000)" که به نوعی بخشی از شهرتش را مدیون همین مجموعه است ، به نقش سوکی سنت جیمز باز گشته است. وی به مدت 6 فصل نیز در سریال "مایک و مولی" در یکی از دو نقش اصلی به نقش آفرینی پرداخت که امسال این مجموعه برای فصل جدید تمدید نشد.

 

بیشتر بخوانید : جاش هارتنت در یک تریلر جاسوسی

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: