نوشته شده در 1395/06/17
بازاریابی سینمایی با به وحشت انداختن مردم

بازاریابی سینمایی با به وحشت انداختن مردم

با به نمایش در آمدن فیلم "13" به کارگردانی راب زامبی ، موجی از اتفاقات عجیب و وحشتناک در اطراف شهرستان های گرین ویل واسپارتانبرگ به راه افتاده است.

در یک هفته ی اخیر ، در اطراف شهرستان های گرین ویل واسپارتانبرگ واقع در ایالت کارولینای جنوبی تعدادی دلقک با شکل و شمایلی ترسناک در حالی رویت شدند که یا در حال به وحشت انداختن مردم بودند یا با نشان دادن پول قصد فریب دادن کودکان را داشتند. طبق گزارش های مرکز کلانتری این دو شهرستان ، تا کنون بسیاری از ساکنان منطقه برای شکایت از این افراد به این مرکز مراجعه کرده اند. تعدادی از این دلقک ها با کوبیدن درب خانه ها و پنهان شدن در اطراف آن یا کمین کردن در حاشیه ی جاده و غافلگیر کردن اتومبیل ها دست به ایجاد رعب و وحشت می زنند.

 

بیشتر بخوانید : واکنش تند ایناریتو به دیدار رئیس جمهور مکزیک با ترامپ

 

در این میان خبرگزاری رویترز معتقد است که این حملات با آغاز نمایش فیلم ترسناک "31" به کارگردانی راب زامبی چندان بی ارتباط نیست. به طوری که تمام این ماجراها بخشی از کمپین تبلیغاتی این فیلم و بازاریابی ویروس وار آن به حساب می آید. داستان "31" درباره چند دلقک خطرناک است که با رفتارهای سادیسمی خود دست به شکنجه و قتل چند کارگر کارناوال می زنند.

گفتنی است راب زامبی ، خواننده متال و کارگردانی که با نمایش خشونت های جنون آمیز در آثارش ، یکی از چهره های مطرح سینمای ژانر وحشت آمریکا به حساب می آید ، ساخت فیلم هایی همچون "هالووین" ، "خانه ی صد جسد" و "شیطان امتناع می کند" را در کارنامه دارد.

 

بیشتر بخوانید : برایان کرانستون و استیو کارل در فیلم ریچارد لینکلیتر

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: