نوشته شده در 1395/06/13
جاش هارتنت در یک تریلر جاسوسی

جاش هارتنت در یک تریلر جاسوسی

جاش هارتنت ، بازیگر 38 ساله سینما و تلویزیون در تریلر جاسوسی " Jack of Hearts" به نویسندگی و کارگردانی گای موشه نقش آفرینی خواهد کرد.

جاش هارتنت ، بازیگر 38 ساله سینما و تلویزیون که با بازی در سریال "پنی دردفول" ، پس از سالها دوباره نامش سر زبان ها افتاد ، در تریلر جاسوسی "Jack of Hearts" به نویسندگی و کارگردانی گای موشه نقش آفرینی خواهد کرد. وی پیش از این نیز در فیلم نه چندان موفق "بونراکو" با موشه همکاری کرده بود.

 

Jack of Hearts  که حال و هوایی نئو نوآر گونه خواهد داشت ، داستان مردی به نام جک است که طی ماموریتی مخفی در آفریقا از پشت مورد اصابت گلوله قرار می گیرد و در ادامه به خیال اینکه وی دیگر شانسی برای زنده ماندن ندارد ، در همانجا رها می شود. اما جک پس از بدست آوردن سلامتیش برای گرفتن انتقام به ناپل رفته و آنجا با زنی که عاشق اوست تیمی را تشکیل می دهد. گفتنی است کار تصویربرداری فیلم از ماه مارس (اسفند ماه) در ناپل ایتالیا و لیتوانی آغاز خواهد شد.

 

بشتر بخوانید : ناتالی دورمر همبازی مل گیبسون و شان پن

 

مارک هولدوم تهیه کننده فیلم ، احساسش را درباره این پروژه اینگونه بیان می کند:

من سالهای بسیار زیادی را در ایتالیا زندگی کردم و همیشه آرزو داشتم برای ساختن فیلمی دیگر به این کشور باز گردم. فیلمنامه ی کار بسیار جذاب و خلاقانه است و از اینکه با جاش هارتنت که از همان ابتدا نیز تنها انتخاب موشه برای نقش اصلی بود کار خواهیم کرد بسیار هیجان زده هستیم.

 

جاش هارتنت که این روزها سر تصویربرداری فیلم "دره خدایان" به کارگردانی فیلمساز مشهور لهستانی ، لخ مایفسکی به سر می برد ، فیلمهای "غریزه روده ای" به کارگردانی دنیل روبی و "خانه طولانی" با بازی و کارگردانی جیمز فرانکو را در مراحل پس از تولید دارد.

 

بیشتر بخوانید : واکنش تند ایناریتو به دیدار رئیس جمهور مکزیک با ترامپ

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: