نوشته شده در 1395/06/11
ناتالی دورمر همبازی مل گیبسون و شان پن

ناتالی دورمر همبازی مل گیبسون و شان پن

ناتالی دورمر ، یکی از ستارگان سریال "بازی تاج و تخت" ، برای هنرنمایی در فیلم "پروفسور و مرد دیوانه" به دیگر بازیگران پروژه ، مل گیبسون و شان پن پیوست.

ناتالی دورمر ، بازیگر 34 ساله انگلیسی و یکی از ستارگان سریال "بازی تاج و تخت" ، برای هنرنمایی در فیلم "پروفسور و مرد دیوانه" به دیگر بازیگران پروژه ، مل گیبسون و شان پن پیوست. کارگردانی این اثر بر عهده هنرمند ایرانی – آمریکایی ، فرهاد صفی نیا است که پیش از این در فیلم "آپوکالیپتو" با گیبسون همکاری داشته است. فیلمنامه ی کار را نیز خود صفی نیا به همراه تاد کومارنیکی (سالی) و فیلمساز پرافتخار انگلیسی ، جان بورمن (امید و افتخار) نگارش کرده اند.

 

بیشتر بخوانید :  7 فیلمی که تماشاگران را از سینما فراری دادند !

 

"پروفسور و مرد دیوانه" که بر اساس رمان پرفروش سایمون وینچستر ، تحت عنوان "جراح کراتورن: داستان قتل، جنون و عشق به کلمات" ساخته خواهد شد ، به چگونگی شکل گیری فرهنگ واژگان آکسفورد توسط پروفسور جیمز موری (گیبسون) و دکتر ویلیام چستر مینور (پن) خواهد پرداخت. موری نوشتن این کتاب را در سال 1857 به عنوان یکی از بلندپروازانه ترین پروژه های تالیفی تاریخ آغاز کرد و مینور نیز در حالی که به عنوان جراح بازنشسته ارتش در یک بیمارستان روانی بستری بود ، بیش از 10 هزار واژه را به این دیکشنری اضافه کرد.

 

دورمر که در سریال "بازی تاج و تخت" ایفاگر نقش مارگاری تایرل است ، در فاصله ی توقف بین پایان فصل ششم و آغاز تولید فصل هفتم این مجموعه در تصویربرداری "پروفسور و مرد دیوانه" شرکت خواهد کرد. وی در حال حاضر فیلم های متعددی از جمله "در تاریکی" ، "اسرار رسمی" و "بیمار شماره صفر" را در مراحل مختلف تولید دارد.

 

بیشتر بخوانید : برایان کرانستون و استیو کارل در فیلم ریچارد لینکلیتر

 

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: