نوشته شده در 1395/06/10
برایان کرانستون و استیو کارل  در فیلم ریچارد لینکلیتر

برایان کرانستون و استیو کارل در فیلم ریچارد لینکلیتر

ریچارد لینکلیتر ، کارگردان خوش ذوق آمریکایی در جدیدترین پروژه اش به سراغ ساخت ادامه ی فیلم کلاسیک "آخرین ماموریت" محصول سال 1973 خواهد رفت.

ریچارد لینکلیتر ، کارگردان خلاق و خوش ذوق آمریکایی در جدیدترین پروژه اش به سراغ ساخت ادامه ی فیلم کلاسیک "آخرین ماموریت" محصول سال 1973 خواهد رفت و برایان کرانستون ، استیو کارل و لارنس فیشبرن را نیز به عنوان سه ستاره ی اصلی اثرش انتخاب کرده است. داریل پونیکسان که در سال 1970 رمان "آخرین ماموریت" را منتشر کرده بود ، ادامه ی این رمان را با نام "آخرین پرچم برافراشته" در سال 2005 به رشته تحریر در آورده است که داستان آن نیز به سه دهه پس از ماجراهای قسمت اول باز می گردد.

 

بیشتر بخوانید : بن افلک و بازسازی فیلم بیلی وایلدر

"آخرین ماموریت" با بازی جک نیکلسون ، رندی کواید و اوتیس یانگ داستان دو ملوان نیروی دریایی به نام های باداسکی و مولهال بود که ماموریت می یابند تا یک افسر خاطی 18 ساله به نام مدوز را به زندان پورتموث منتقل کنند. در ادامه باداسکی تصمیم می گیرد تا در مسیر رفتن به پورتموث راه و روش لذت بردن از زندگی را به مدوز بیاموزد و در همین کش و قوس هاست که روحیه کودکانه مدوز ، نظر وی را جلب می کند.

 

بیشتر بخوانید : الیسون بری وارد دنیای کشتی می شود

 

در "آخرین پرچم برافراشته" ، مدوز که مدتهاست محکومیتش به اتمام رسیده و تشکیل خانواده داده است ، به نزد باداسکی و مولهال می آید و از آنها برای برگرداندن جسد پسرش که در جنگ عراق کشته شده به آمریکا طلب کمک می کند. لینکلیتر که از سال 2006 پیگیر ساخت این فیلم بود ، در آن زمان قصد داشت از بازیگران اصلی قسمت اول برای این فیلم استفاده کند که بنا به دلایلی این امر محقق نشد.

گفتنی است کرانستون که در این روزها سر تصویربرداری فیلم اکشن فانتزی "پاور رنجرز" به سر می برد ، فیلم های متعددی از جمله "چرا او؟" ، "ویکفلد" و "شاهکار" را در مراحل پس از تولید دارد. کارل نیز به تازگی حضور در مراحل تصویربرداری فیلم کمدی ورزشی "نبرد دو جنس" را به اتمام رسانده است. وی در سومین قسمت از انیمیشن "من نفرت انگیز" نیز دوباره به عنوان شخصیت اصلی به صداپیشگی خواهد پرداخت. فیشبرن هم به تازگی در دو فیلم مطرح علمی تخیلی "مسافران" در کنار جنیفر لارنس و در قسمت دوم "جان ویک" در کنار کیانو ریوز به ایفای نقش پرداخته است.

 

لینکلیتر 56 ساله که همواره در آثارش به نو آوری و روایت های مدرن مشهور است ، امسال فیلم "هر کی یک چیزی می‌خواد" را به سینما ها آورد که به نوعی ادامه معنوی فیلم محبوب "مات و مبهوت" به حساب می آید.

 

مطالب مرتبط :

ستاره ی سریال برکینگ بد در فیلم "پاور رنجرز"
برایان کرانستون در بازسازی فیلم محبوب دست نیافتنی ها
برایان کرانستون به پروژه ی جدید وس اندرسون پیوست

 

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: