نوشته شده در 1395/06/09
الیسون بری وارد دنیای کشتی می شود

الیسون بری وارد دنیای کشتی می شود

الیسون بری ستاره سریال هایی نظیر "کامیونیتی" و "مد من" قرار است در سریال شبکه نتفلیکس تحت عنوان G.L.O.W به عنوان بازیگر اصلی به ایفای نقش بپردازد.

الیسون بری ، ستاره سریال هایی نظیر "کامیونیتی" و "مد من" قرار است در جدیدترین مجموعه تلویزیونی نتفلیکس ، تحت عنوان "G.L.O.W" به عنوان بازیگر اصلی به ایفای نقش بپردازد. جنجی کوهان که ساخت سریال "نارنجی همان سیاه است" را برای همین شبکه در کارنامه دارد ، تهیه کننده کننده اصلی این مجموعه نیز خواهد بود.

 

بیشتر بخوانید : بن افلک و بازسازی فیلم بیلی وایلدر

 

داستان سریال به نیمه دوم دهه ی هشتاد بر می گردد. زمانی که لیگ کشتی حرفه ای زنان در آمریکا برگزار میشد. شرکت کنندگان این لیگ یا از بین زنان قدرتمند بودند یا مدلها ، بازیگران یا رقصنده هایی که قصد داشتند تا با حضور در این مسابقات هفتگی ، شهرتی را برای خود دست و پا کنند. در این میان بازیگری بیکار (آلیسون بری) در تلاش است تا با ورود به این عرصه ، شانسش را امتحان کرده تا شاید بتواند به رویاهایش رنگ حقیقت ببخشد. فصل اول "G.L.O.W" در 10 قسمت تولید خواهد شد.

گفتنی است بری پیش از این در سریال انیمیشن "بو جک هورسمن" به عنوان یکی از صداپیشگان اصلی مجموعه با نتفلیکس همکاری داشته است. وی در حال حاضر به عنوان یکی از تهیه کنندگان سریال "معلمان" به حساب می آید و قرار است در فصل دوم این مجموعه ، به عنوان بازیگر مهمان جلوی دوربین برود. بری در این میان از فعالیت های سینمایی خود نیز غافل نشده و پس از هنرنمایی در فیلم های "چگونه مجرد باشیم" و "یک شغل پیدا کن" که امسال به نمایش در آمدند ، به تازگی در فیلم های "ساعات کوچک" و "شاهکار" نیز به ایفای نقش پرداخته که هر دوی آنها در مراحل پس از تولید به سر می برند.

 

بیشتر بخوانید : جرد لتو به ستارگان قسمت دوم "بلید رانر" پیوست

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: