نوشته شده در 1395/06/01
سانحه شدید رانندگی برای دی کاپریو و نامزدش

سانحه شدید رانندگی برای دی کاپریو و نامزدش

لئوناردو دی کاپریو به همراه نامزدش نینا آکدل ، سوپر مدل 24 ساله دانمارکی در مسیر رفتن به ویلای خود در همپتون دچار سانحه ی شدید رانندگی شدند.

لئوناردو دی کاپریو ، ستاره بزرگ دنیای سینما به همراه نامزدش نینا آگدل ، سوپر مدل 24 ساله دانمارکی در مسیر رفتن به ویلای خود در همپتون دچار سانحه ی شدید رانندگی شدند.

 

این زوج در حالی که با اتومبیل متعلق به یکی از دوستانشان در جاده بودند متوجه آمبولانسی می شوند که با روشن کردن آژیر خواستار باز کردن مسیر حرکتش می شود ، اما دی کاپریو در هنگام کنار کشیدن اتومبیل گرفتار یک دست انداز شده و با خودروی مینی کوپری که از روبرو می آمد برخورد کرده و  در ادامه با برخورد به گاردریل متوقف می شود. خوشبختانه این حادثه خسارت جانی به همراه نداشته و مصدومان نیز با پشت سر گذاشتن خطر ، در حال حاضر دوران نقاحت خود را سپری می کنند.

گفتنی است این اتفاق در شرایطی رخ داد که دی کاپریو همین چند روز پیش انصرافش را از میزبانی مراسم جمع آوری کمک مالی برای حمایت از هیلاری کلینتون در انتخابات پیش روی آمریکا اعلام کرد. اگر چه خود وی دلیل این تصمیمش را مشغله زیاد کاری و جور در نیامدن برنامه هایش عنوان کرده اما عده ای معتقدند که ارتباط احتمالی بنیاد خیریه ی دی کاپریو با اختلاس 3 میلیارد دلاری اخیر از صندوق سرمایه گذاری دولتی مالزی ، دلیل اصلی این تصمیم بود.

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: