نوشته شده در 1395/05/30
بن افلک و بازسازی فیلم بیلی وایلدر

بن افلک و بازسازی فیلم بیلی وایلدر

بن افلک ، فیلمساز و بازیگر 44 ساله سینما ، علاوه بر بازی در بازسازی فیلم "شاهدی برای تعقیب" ، کارگردانی این پروژه را هم بر عهده خواهد داشت.

بن افلک ، فیلمساز و بازیگر 44 ساله سینما ، علاوه بر بازی در بازسازی فیلم "شاهدی برای تعقیب Witness for the Prosecution" ، کارگردانی این پروژه را هم بر اساس فیلمنامه ای از کریستوفر کیسر بر عهده خواهد داشت. نسخه ی اصلی این اثر به کارگردانی بیلی وایلدر پس از نمایش در سال 1957 ، نامزد دریافت 6 جایزه اسکار از جمله بهترین فیلم و بهترین کارگردانی شد. لازم به ذکر است که این پروژه ، مستقل از پروژه جدید BBC با همین عنوان و داستان خواهد بود.

 

بیشتر بخوانید : نخستین تجربه کارگردانی بری لارسون

 

"شاهدی برای تعقیب" بر اساس داستان کوتاهی به همین نام ، نوشته آگاتاتا کریستی سرشناس ، داستان وکیل مشهوری به نام ویلفرد روبارتز را در دهه ی 20 میلادی در شهر لندن روایت می کند. روبارتز در شرایطی که پزشکان وی را از ادامه ی کار حرفه ای منع کرده اند ، وکالت مردی به نام لئونارد را بر عهده می گیرد که متهم است یک بیوه زن را به طرز فجیعی به قتل رسانده است و این در حالی است که تمام شواهد و نشانه ها هم این مسئله را تایید می کنند.

گفتنی است بن افلک این پروژه را به همراه رفیق دیرینه اش مت دیمون و جنیفر تاد تهیه کنندگی خواهد کرد. وی که این روزها سر تصویربرداری فیلم "لیگ عدالت" به کارگردانی زک اسنایدر به سر می برد ، به تازگی ساخت فیلم "تا شب زندگی کن" را به اتمام رسانده است که این اثر با آغاز سال جدید میلادی به نمایش در خواهد آمد. فیلم "حسابدار" نیز با بازی افلک از اواسط ماه اکتبر راهی پرده سینماها خواهد شد.

 

بیشتر بخوانید : جرد لتو به ستارگان قسمت دوم "بلید رانر" پیوست

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: