نوشته شده در 1395/05/29
استودیو هسبرو ، سرنخ  و دنیای اسباب بازی ها

استودیو هسبرو ، سرنخ و دنیای اسباب بازی ها

استودیو هسبرو با همکاری کمپانی هایی نظیر لاینزگیت ، برادران وارنر و فاکس مجموعه از بازی های فکری و دنیای اسباب بازی ها را به فیلم سینمایی تبدیل خواهد کرد.

استودیو هسبرو به همراه کمپانی فاکس ، در نظر دارند دست به بازسازی فیلم کمدی جنایی "سرنخ  Clue" محصول سال 1985 بزنند. نسخه ی اصلی این فیلم به نویسندگی و کارگردانی جاناتان لین ، داستان 6 شخص مختلف است که به طور مرموزی به عمارتی دعوت می شوند تا با همکاری دو خدمه ی این عمارت به راز قتلی پی ببرند. جالب این جاست که این فیلم در سال نمایشش با شکست روبرو شد و همین موضوع انگیزه ی این دو کمپانی را برای بازسازی این اثر عجیب تر می کند.

استودیو هسبرو پیش از این با همکاری پارامونت ، چهار قسمت از مجموعه فیلم های "ترانسفورمرز" و دو قسمت از " جی. آی. جو" را تهیه کرده است و قسمت های بعدی هر دو مجموعه نیز در راه است. گفتنی است هسبرو با همکاری کمپانی های دیگری نظیر لاینزگیت ، برادران وارنر و فاکس مجموعه از بازی های فکری و دنیای اسباب بازی ها را به فیلم سینمایی تبدیل خواهد کرد که در این میان می توان به پلی گو ، سیاهچال و اژدها ، مونوپولی (روپولی) ، کشش آرمسترانگ ، تونکا و کندی لند اشاره کرد.

 

بیشتر بخوانید : انسل الگورت در فیلم "سیاه چال ها و اژدها"

 

Play-Doh

 

Dungeons & Dragons

 

Hungry Hungry Hippos

 

Monopoly

 

Tonka

 

Stretch Armstrong

 

Candy Land

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: