نوشته شده در 1395/05/28
بن هور ، بزرگترین شکست احتمالی فصل تابستان

بن هور ، بزرگترین شکست احتمالی فصل تابستان

بازسازی فیلم کلاسیک "بن هور" محصول 1959 ، در شرایطی در تابستان امسال به نمایش درخواهد آمد که به احتمال فراوان با شکست سنگینی روبرو خواهد شد.

بازسازی فیلم کلاسیک "بن هور" محصول 1959 ، در شرایطی در تابستان امسال به نمایش درخواهد آمد که به احتمال فراوان ، این اثر جدید کمپانی های گلدوین مایر و پارامونت با شکست سنگینی روبرو خواهد شد. این فیلم با بودجه ای 100 میلیون دلاری توسط فیلمساز قزاقستانی تیمور بکمامبتوف ، سازنده ی آثار مطرحی چون "تحت تعقیب"  و " آبراهام لینکلن: شکارچی خون‌آشام" کارگردانی شده است.

 

بیشتر بخوانید : جفری راش در نقش آلبرت اینشتین

 

از آنجایی که نسخه ی اصلی این اثر به کارگردانی ویلیام وایلر با تصاحب 11 جایزه اسکار ، یکی از بهترین آثار دهه پنجاه میلادی و یکی از با شکوهترین فیلم های تمام تاریخ سینما به حساب می آید و تیم سازنده نسخه جدید و گروه بازیگران در حد و اندازه ی تکرار چنین شاهکاری نیستند و با توجه به تجاری نبودن فیلم ، واکنش منفی منتقدان و عدم آشنایی جوانان امروز که بخش اعظمی از سینمارو ها را تشکیل می دهند ، پیش بینی می شود "بن هور" به بزرگترین شکست تابستان 2016 تبدیل شود.

در سال جاری به جز فیلم "در جستجوی دوری" که ادامه ای بر اثر محبوب "در جستجوی نمو" است و "کتاب جنگل" که بازسازی انیمیشن بسیار پرفروشی به همین نام ، محصول سال 1967 به حساب می آید ، دیگر ادامه ها یا بازسازی های سینمایی با شکست های متفاوتی روبرو شده اند. از این میان می توان به فیلم هایی نظیر " روز استقلال: تجدید حیات" ، " آلیس آنسوی آینه" و " شکارچیان روح" اشاره کرد.

 

بیشتر بخوانید : فروش شگفت انگیز " مهاجمان زمان" در سینماهای چین

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: