نوشته شده در 1395/05/23
بازداشت شاهرخ خان توسط پلیس مهاجرت آمریکا

بازداشت شاهرخ خان توسط پلیس مهاجرت آمریکا

شاهرخ خان ، یکی از ستارگان افسانه ای سینمای بالیوود روز پنجشنبه هنگام ورود به فرودگاه لوس آنجلس توسط مقامات مهاجرت آمریکا دستگیر شد.

شاهرخ خان ، یکی از ستارگان افسانه ای سینمای بالیوود روز پنجشنبه هنگام ورود به فرودگاه لوس آنجلس توسط مقامات مهاجرت آمریکا دستگیر شد. این سومین مرتبه است که این اتفاق برای این هنرمند هندی رخ می دهد. پیش از این وی یک بار در سال 2009 به مدت دو ساعت توسط پلیس فرودگاه نیوآرک متوقف شد که در نهایت با دخالت سفارت هند  قضیه فیصله پیدا کرد. یک بار هم در سال 2012 پس از پرواز با یک جت خصوصی در وایت پلینز در نزدیکی نیویورک ، به مدت 90 دقیقه بازداشت شد. هنوز هیچ دلیلی و توجیهی برای دستگیری وی توسط پلیس آمریکا ارائه نشده است.

 

بیشتر بخوانید : جنیفر لوپز در نقش ملکه کوکائین جهان

 

شاهرخ خان پس از این ماجرا در تویتر خود نوشت :

من کاملا مسئله ی امنیت جهانی را می فهمم و به آن احترام می گذارم اما این که هر دفعه با ورود به آمریکا توسط پلیس مهاجرت این کشور سردرگم بشوم واقعاً مضحک است.

 

سفیر آمریکا در هند نیز برای دلجویی از این هنرمند سرشناس نوشت :

بابت اتفاقی که در فرودگاه لوس آنجلس افتاد واقعاً متاسفم. ما این اطمینان را می دهیم که تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا دیگر چنین اتفاقی برای شما پیش نیاید. کار هنری شما الهام بخش میلیون ها نفر در سطح جهان از جمله مردم آمریکا است.

 

شاهرخ خان 50 ساله به تازگی به همراه سانی لئونه در فیلم "رئیس" نقش آفرینی کرده است که این اثر ژانویه ی 2017 به نمایش درخواهد آمد. "طرفدار" عنوان آخرین فیلم نمایش داده شده از وی است که در کشورهای هند و آمریکا با استقبال خوبی مواجه شد.

 

بیشتر بخوانید : فروش شگفت انگیز " مهاجمان زمان" در سینماهای چین

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: