نوشته شده در 1395/05/21
جنیفر لوپز در نقش ملکه کوکائین جهان

جنیفر لوپز در نقش ملکه کوکائین جهان

جنیفر لوپر در یک فیلم تلویزیونی محصول شبکه HBO در نقش گریسلدا بلانکو ، یکی از مخوف ترین قاچاقچیان تاریخ ، مشهور به ملکه ی کوکائین نقش آفرینی خواهد کرد.

جنیفر لوپر ، خواننده و بازیگر سرشناس آمریکایی ، در یک فیلم تلویزیونی محصول شبکه HBO در نقش گریسلدا بلانکو ، یکی از مخوف ترین قاچاقچیان تاریخ ، مشهور به ملکه ی کوکائین نقش آفرینی خواهد کرد. خود لوپز به همراه کمپانی های ال بی آی اینترتیمنت و نیوریکان ، کار تهیه کنندگی پروژه را بر عهده دارند.

 

گریسلدا بلانکو ، متولد 1943 در شهر کارتاگنا واقع در کلمبیا ، بنیان گذار بزرگترین کارتل مواد مخدر در کشورش و از نخستین کسانی بود که از کلمبیا به آمریکا ، کوکائین قاچاق کرد. وی که اسطوره ی تمام قاچاقچیان آمریکای جنوبی به حساب می آمد ، تا پیش از اینکه در سال 2012 به دست افرادی ناشناس کشته شود ، چندین و چند مورد قتل را به نام شخص خود و گروهش ثبت کرد. این فیلم که هنوز عنوانی برای آن انتخاب نشده ، قرار است به ماجراهای ظهور و سقوط این زن ، در دهه های هفتاد و هشتاد میلادی بپردازد.

لوپز که این روز ها درگیر فصل دوم سریال "سایه های آبی" محصول شبکه NBC و داوری در مسابقه ی "امریکن آیدل" محصول شبکه Fox است ، اخیراً در اظهار نظری درباره ی گریسلدا بلانکو اعتراف کرده که برای سالها ، تحت تاثیر شخصیت پیچیده ی این زن فاسد بوده است.

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: