نوشته شده در 1395/05/21
احتمال همکاری دوباره برد پیت و دیوید فینچر

احتمال همکاری دوباره برد پیت و دیوید فینچر

پس از کناره گیری خوان آنتونیو بایونا از ساخت قسمت دوم " World War Z" ، برد پیت امیدوار است دیوید فینچر ، مسئولیت کارگردانی این فیلم را بر عهده بگیرد.

پس از کناره گیری خوان آنتونیو بایونا از ساخت قسمت دوم "جنگ جهانی زد World War Z" ، برد پیت بازیگر و تهیه کننده ی این پروژه امیدوار است رفیق قدیمی وی ، دیوید فینچر ، مسئولیت کارگردانی این فیلم را بر عهده بگیرد. پارامونت و اسکای دنس امیدوارند در صورت جلب رضایت فینچر ، فیلمبرداری پروژه را از اوایل سال 2017 آغاز کنند.

 

پیت در شرایطی این پیشنهاد را با فینچر مطرح کرده است که با توجه به رفاقت دیرینه اش با وی ، خوب می داند که این کارگردان پس از تجربه ی  ناموفق "بیگانه 3" ، چقدر از دنباله سازی بیزار است. آنها چند سال قبل قرار بود در ساخت فیلم "بیست هزار فرسنگ زیر دریا" ، محصول والت دیزنی با هم همکاری کنند که این پروژه در نهایت به سرانجام نرسید. گفتنی است پیت تا به امروز در شاخص ترین آثار سینمایی فینچر ، "هفت" ، "باشگاه مشت زنی" و "مورد عجیب بنجامین باتن" به ایفای نقش پرداخته است.

قسمت اول "جنگ جهانی زد World War Z" به کارگردانی مارک فورستر ، داستان مامور سازمان ملل متحد ، جری لین (پیت) است که برای جلوگیری از شیوع نسل زامبی ها و نجات نسل بشر ، سفر پرماجرایی را آغاز می کند. این فیلم در سال 2013 در سطح جهان به فروشی بیش از 540 میلیون دلار دست یافت.

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: