نوشته شده در 1395/05/19
رابرت دنیرو و جولیان مور در سریالی از دیوید او. راسل

رابرت دنیرو و جولیان مور در سریالی از دیوید او. راسل

دو ستاره ی بزرگ دنیای سینما ، رابرت دنیرو و جولیان مور در حال مذاکره برای پیوستن به سریال تلویریونی بدون عنوان دیوید او. راسل هستند.

دو ستاره ی بزرگ دنیای سینما ، رابرت دنیرو و جولیان مور در حال مذاکره برای پیوستن به سریال تلویریونی بدون عنوان دیوید او. راسل هستند. هنوز جزئیاتی درباره ی داستان سریال و مینی یا بلند بودن آن منتشر نشده ولی گفته می شود که این مجموعه حال و هوایی پلیسی جنایی خواهد داشت که حوادث آن در دهه ی 90 میلادی رخ می دهد.

 

بیشتر بخوانید : رابرت دنیرو در فیلم جنگ با پدربزرگ

 

اگر روزگاری دنیرو به همکاری های بلند مدتش با برایان دی پالما و مارتین اسکورسیزی شهرت یافته بود ، امروز وی در کنار دیوید او. راسل زوج جدید و موفقی را در دنیای سینما شکل داده اند و امید می رود این همکاری ها در مدیوم تلویزیون هم ادامه پیدا کند. این دو پیش از این در فیلم های " دفترچه ای با خطوط نقره ای" ، "کلاهبرداری آمریکایی" و "جوی" با هم همکاری داشته اند که دنیرو به واسطه ی  " دفترچه ای با خطوط نقره ای" ، پس از 21 سال نامزد جایزه اسکار شد. گفتنی است کارهای تلویزیونی دنیرو تنها محدود به این مجموعه نخواهد بود. وی اخیراً در کنار میشل فایفر در فیلم تلویزیونی "جادوگر دروغ ها" به کارگردانی بری لوینسون حضور یافته است که این فیلم در سال 2017 از شبکه HBO پخش خواهد شد.

جولیان مور نیز که این روزها سر فیلمبرداری قسمت دوم فیلم کینگزمن ، تحت عنوان "کینگزمن : دایره طلایی" به سر می برد ، در فیلم "شگفت زده" برای چهارمین بار با کارگردان سرشناس ، تاد هاینس همکاری کرده که این اثر در حال حاضر مراحل پس از تولید خود را پشت سر می گذارد. "سابربیکان" به نویسندگی برادران کوئن و کارگردانی جورج کلونی دیگر فیلم مور است که وی در آن در کنار ستارگان دیگری چون وودی هارلسون ، مت دیمون و جاش برولین قرار خواهد گرفت.

 

بیشتر بخوانید : تقدیر از رابرت دنیرو در جشنواره ی سارایوو

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: