نوشته شده در 1395/05/19
نخستین تجربه کارگردانی بری لارسون

نخستین تجربه کارگردانی بری لارسون

بری لارسون در نخستین تجربه فیلمسازیش ، علاوه بر بازی در کمدی مستقل "فروشگاه تک شاخ Unicorn Store" آن را کارگردانی و تهیه کنندگی نیز خواهد کرد.

بری لارسون ، ستاره جوان و با استعداد سینما در نخستین تجربه فیلمسازیش ، علاوه بر بازی در کمدی مستقل "فروشگاه تک شاخ Unicorn Store" آن را کارگردانی و تهیه کنندگی نیز خواهد کرد. از دیگر تهیه کنندگان کار می توان به روبن فلیشر (جوخه گانگستر) ، ژان لاک دی کانتی (ایگور) و کمپانی هرکولز فیلم اشاره کرد.

 

"فروشگاه تک شاخ" با فیلمنامه ای از سامانتا مک اینتایر داستان زنی به نام کیت است که برای زندگی ، نزد پدر و مادرش بر می گردد ولی در ادامه با پیشنهاد غیر منتظره و مرموزی از طرف یک فروشگاه روبرو می شود که قصد دارد ایده های وی را به آزمون بگذارد. پیش از این قرار بود این فیلم با بازی ریچل ویلسون در نقش اصلی و به کارگردانی میگل آرتتا ساخته شود.

 

بیشتر بخوانید : بری لارسون و تحقیقات درباره ی شخصیت کاپیتان مارول

 

لارسون که به واسطه ی بازی تاثیرگذارش در فیلم "اتاق" برنده ی جایزه ی اسکار بهترین بازیگر زن شده است ، در حال حاضر دو فیلم "آتش آزاد" و "باسمتی بلوز" را آماده ی نمایش و فیلم "قصر شیشه ای" را در مرحله پس از تولید دارد. وی به تازگی قرارداد بازی در نقش "کاپیتان مارول" را در فیلمی به همین نام محصول مارول به امضا رسانده است.

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: