نوشته شده در 1395/05/17
همکاری مجدد آنتونی مکی و کاترین بیگلو

همکاری مجدد آنتونی مکی و کاترین بیگلو

آنتونی مکی بعد از حضور در فیلم برنده ی جایزه اسکار "مهلکه The Hurt Locker" به کارگردانی کاترین بیگلو ، دوباره با این فیلمساز سرشناس همکاری خواهد کرد

آنتونی مکی ، بازیگر 37 ساله ی آمریکایی ، بعد از حضور در فیلم برنده ی جایزه اسکار "مهلکه The Hurt Locker" به کارگردانی کاترین بیگلو ، در فیلمی با موضوع شورش های دیترویت در سال 1967 ، دوباره با این فیلمساز سرشناس همکاری خواهد کرد. بیگلو در این اثر بعد از فیلم های "مهلکه" و "سی دقیقه بامدا" برای سومین بار با مایک بول به عنوان فیلمنامه نویس همکاری خواهد کرد. پیش از این حضور بازیگران مطرحی چون جان بویگا ، هانا موری و ویل پورتر در این پروژه ی تا به این لحظه بدون عنوان ، قطعی شده بود.

 

بیشتر بخوانید : گزیده عکس هایی از شورش در دیترویت

 

داستان فیلم از جایی آغاز می شود که در یکی از شب های تابستان ، پلیس دیترویت بدون داشتن مجوز وارد یک کلوپ شبانه می شود و با رفتار خشن خود ، زمینه های درگیری و ادامه شورش را در این منطقه فراهم می کند. اتفاقاتی که 5 روز به طول انجامید و بعد ها به شورش خیابان دوازدهم معروف شد. در این حادثه 34 نفر کشته ، بیش از 100 نفر زخمی و بیش از 7 هزار نفر بازداشت شدند. دست اندرکاران این پروژه ی سینمایی در تلاشند تا این فیلم را برای نمایش در پنجاهمین سالگرد این اتفاق تلخ آماده کنند.

مکی که امسال دو فیلم "تریپل ناین" و "کاپیتان آمریکا : جنگ داخلی" را روی پرده ی سینماها داشت ، به تازگی قرارداد بازی در نقش جانی ال کوکران ، وکیل مشهور و جنجالی را در فیلم "سیگنال هیل" به امضا رسانده است.

 

بیشتر بخوانید : آنتونی مکی در نقش وکیل مشهور آمریکایی
بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: