نوشته شده در 1395/05/16
جوئل ادگرتون همبازی جنیفر لارنس می شود

جوئل ادگرتون همبازی جنیفر لارنس می شود

جوئل ادگورتون در فیلم "گنجشک سرخ Red Sparrow" بر اساس رمانی به همین نام نوشته ی جیسون متیوز ، همبازی جنیفر لارنس خواهد شد.

جوئل ادگورتون ، ستاره ی استرالیایی سینما در فیلم "گنجشک سرخ Red Sparrow" بر اساس رمانی به همین نام نوشته ی جیسون متیوز ، همبازی جنیفر لارنس خواهد شد. فرانسیس لارنس که در مجموعه فیلم های "عطش مبارزه" ، تجربه ی همکاری با جنیفر لارنس را دارد ، این فیلم را بر اساس فیلمنامه ای از اریک وارن سینگر (کلاهبرداری آمریکایی) و بازنویسی جاستین هیث (جاده انقلابی) کارگردانی خواهد کرد. طبق برنامه ریزی ها این اثر در دهم نوامبر 2017 (19 آبان 96) در سینماها اکران خواهد شد.

 

داستان گنجشک سرخ درباره یک افسر اطلاعاتی روس به نام دومینکا اگروا است که ماموریت می یابد تا با نام مستعار گنجشک ، در سازمان جاسوسی آمریکا نفوذ کرده و با ماموری به نام ناتانیل نش ارتباط برقرار کند. اما در ادامه ی ماجرا حوادثی رخ می دهد که دومینکا مجبور می شود به صورت جاسوسی دو جانبه به فعالیت بپردازد.

 

ادگرتون 42 ساله که در این سال های اخیر با بازی در فیلم هایی نظیر "گتسبی بزرگ" ، "مبارز" و "ویژه ی نیمه شب" به یکی از بازیگران مهم جریان اصلی سینما تبدیل شده است ، در جدیدترین هنرنماییش در نقش اصلی فیلم "لاوینگ" به کارگردانی جف نیکولز به ایفای نقش پرداخته که این اثر بعد از نمایش در جشنواره ی کن امسال ، نقد های بسیار مثبتی را دریافت نمود.

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: