نوشته شده در 1394/10/16
تمام گزینه ها برای بازی در نقش استیون آوری

تمام گزینه ها برای بازی در نقش استیون آوری

اخیراً صحبت هایی صورت گرفته درباره ی تبدیل داستان زندگی استیون آوری به یک فیلم سینمایی که در این راه سایت The Wrap در بین بازیگران سینما ، بهترین گزینه ها را برای بازی در نقش وی معرفی نموده است

در هجدهم دسامبر سال گذشته ، اولین اپیزود از سریال "ساخت یک قاتل" با نام "هجده سال ازدست رفته" پخش شد . سازندگان برنامه در طی این اپیزود به محکومیت استیون آوری ، شهروند اهل ویسکونسین می پردازند  که به جرم تجاوز جنسی ، 18 سال از زندگیش را در زندان سپری کرد ولی بعد از آزمایشات دی.ان.ای  و اثبات بیگناهیش در سال 2003 از زندان آزاد شد . وی دو سال بعد به جرم قتل عکاسی با نام ترزا هالبچ ، دستگیر و با وجود نداشتن مدارک کافی و به طرز کاملاً مشکوکی به حبس ابد محکوم شد و در سال 2011 هم درخواست تجدید نظر او رد شد .  بعد از ساخت این سریال در فضای مجازی ، بیش از 90 هزار امضا برای آزادی وی از زندان جمع آوری شده است و امید است در روزهای آتی این آمار افزایش یابد .


اخیراً صحبت هایی صورت گرفته درباره ی تبدیل داستان زندگی او به یک فیلم سینمایی که در این راه سایت The Wrap  در بین بازیگران سینما ، بهترین گزینه ها را برای بازی در نقش استیون معرفی نموده است .


از جرمی رنر ، بازیگر فیلمهایی نظیر "میراث بورن" و "کلاهبرداری آمریکایی" به عنوان بهترین گزینه برای ایفای این نقش نام برده شده است . کمتر کسی وجود دارد که به استعداد و توانایی های او در امر بازیگری و خصوصاً حضور در داستان های جنایی شک داشته باشد . نفر بعدی این لیست زک گالیفیاناکیس ، کمدین مشهور آمریکایی است که اگر چه تا به امروز تجربه ی چنین نقشی را نداشته ولی شباهت زیادش به این شخصیت و انعطاف پذیری جالب او در فیلم های اخیرش باعث شده تا نامش به صورت جدی مطرح شود . اما  جاشوا جکسون را می توان شبیه ترین چهره به استیون آوری نامید . بازیگر سریال فرینج که او نیز تا به امروز در کارنامه اش نقش آفرینی تا به این حد جدی نداشته است با این حال پیش بینی می شود که وی در صورت اجرای این نقش بتواند بدرخشد و ماندگار شود . دنی مک براید دیگر کمدین این لیست است و طبعاً شرایط خاص گالیفیاناکیس ، برای او هم وجود دارد ولی مک براید به خاطر چهره ی خشنش می تواند گزینه ی بهتری از گالیفیاناکیس باشد . و در نهایت آخرین بازیگر معرفی شده ، جونا هیل ، بازیگر بسیار موفق این روزهای سینماست که با قبول این نقش می تواند هم به جنبه های داراماتیک اثر بیفزاید و هم  کارنامه ی خویش را پربارتر کند . هیل جوانترین گزینه هم به حساب می آید .  با این اوصاف باید دید چه کسی برای این نقش پیچیده و دشوار ، یعنی شخصی که سالهای بسیاری از دوران جوانیش را به اشتباه در زندان بوده و همچنان به دلیل جرمی متفاوت در زندان به سر می برد ، انتخاب خواهد شد .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: