نوشته شده در 1395/05/13
بندیکت کامبربچ در پی شکار هیتلر

بندیکت کامبربچ در پی شکار هیتلر

بندیکت کامبربچ ، ستاره ی 40 ساله ی دنیای سینما و تلویزیون در فیلمی به نام "مرد سرکش" بر اساس یک رمان کلاسیک بریتانیایی به همین نام نقش آفرینی خواهد کرد.

بندیکت کامبربچ ، ستاره ی 40 ساله ی دنیای سینما و تلویزیون در فیلمی به نام "مرد سرکش Rogue Male" بر اساس یک رمان کلاسیک بریتانیایی به همین نام نقش آفرینی خواهد کرد. وی این پروژه را به همراه لوید لوین ، برانون پرستوود اسمیت و آدام اکلند در کمپانی فیلمسازی خود تحت عنوان "سانی مارچ" تولید خواهد کرد. مایکل لزلی نیز کار نگارش فیلمنامه را بر عهده خواهد داشت.

 

داستان مرد سرکش ، درباره ی شخصی به نام سر رابرت هانتر است که در هنگام گذراندن تعطیلاتش در مونیخ ، نقشه قتل آدولف هیتلر را در سر می پرورد اما با نافرجام ماندن برنامه هایش توسط گشتابو اسیر شده و تا سر حد مرگ شکنجه می شود. او در ادامه موفق به فرار شده و به روستایی در انگلستان پناه می آورد در حالی که نازی ها و نیروی پلیس هم در تعقیب وی هستند. جفری هاوس هولد ، نویسنده ی این داستان ، اثرش را در سال 1939 ، همزمان با آغاز جنگ جهانی دوم منتشر کرد که بدین گونه به مقابله با مرد نخست زمانه اش برخاست.

تا به امروز دو فیلم بر اساس رمان هاوس هولد ساخته شده که اولین آن ، فیلم "Man Hunt" در سال 1941 به کارگردانی فریتس لانگ و با بازی والتر پیجن و جورج سندرز و دومی ، یک فیلم تلویزیونی با عنوان " Rogue Male" به کارگردانی کلایو دانر و با بازی پیتر اوتول می باشد.

 

کامبربچ که پیش از این در فیلم "بازی تقلید" هم تجربه ی مقابله با نازی ها را داشت ، در جدیدترین محصول مارول ، نقش دکتر استرنج را بازی کرده است که این فیلم از چهارم نوامبر (14 آبان) به سینماها می آید. ضمن اینکه فصل چهارم سریال "شرلوک" نیز با وی از سال 2017 از شبکه ی BBC پخش خواهد شد.

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: