نوشته شده در 1395/05/06
جسیکا چستین در فیلم The Division به جیک جیلنهال می پیوندد

جسیکا چستین در فیلم The Division به جیک جیلنهال می پیوندد

جسیکا چستین برای حضور در فیلم "Division The" در حال مذاکره است. پیش از این حضور جیک جیلنهال به عنوان بازیگر اصلی فیلم قطعی شده بود.

جسیکا چستین ، ستاره ی 39 ساله ی آمریکایی سینما ، برای حضور در فیلم "Division The" در حال مذاکره است. این در حالی است که پیش از این حضور جیک جیلنهال به عنوان بازیگر اصلی فیلم و البته یکی از تهیه کنندگان پروژه قطعی شده بود.

 

این فیلم که با اقتباس از یک بازی ویدئویی به همین نام که در سال 2016 انتشار یافت ساخته خواهد شد ، داستان یک واحد نظامی ویژه است که بعد از آشکار شدن یک بیماری عجیب در منهتن و همه گیر شدن آن ، باید به ماهیت این ویروس پی برده و از طرفی با فعالیت های جنایی در امتداد با آن مبارزه کنند.

بازی The Division پس از گذشت فقط 5 روز از انتشارش ، در سطح جهان به فروشی بیش از 330 میلیون دلار دست یافت تا از این نظر در میان تمام بازی های ویدئویی یک رکورد خارق العاده را به نام خود ثبت کند و انتظار می رود در روز های آتی این رقم به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کند. کمپانی یوبی سافت که کار تولید این بازی و تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده دارد ، پیش از این فیلم "شاهزاده ی ایرانی Prince of Persia" با بازی جیلنهال را بر اساس یکی از بازیهایش به سینماها آورده بود. همچنین این کمپانی فیلم " کیش یک آدم‌کش Assassin’s Creed" با بازی مایکل فاسبندر و ماریون کوتیار را برای تاریخ بیست و یکم سپتامبر امسال (یکم دی ماه) آماده ی نمایش خواهد کرد و با اتمام آن پروژه ، ساخت فیلم " اسپلینتر سل Splinter Cell" با بازی تام هاردی را در دستور کار خود خواهد داشت.

 

گفتنی است چستین که این روزها به همراه ستارگانی دیگر چون سوزان ساراندون ، ناتالی پورتمن ، ادل و نیکولاس هولت سر تصویر برداری فیلم "مرگ و زندگی جان اف داناوان" به کارگردانی زاویه دولان به سر می برد ، در حال حاضر فیلم "همسر نگهبان باغ وحش The Zookeeper's Wife" را در مراحل پس از تولید دارد. از دیگر پروژه های آینده ی وی می توان به "جونز را نشان نده No Show Jones" ، "بازی مولی Molly's Game" ، "خانم اسلون Miss Sloane" و "به اضافه ی یک Plus One" اشاره کرد.

 

 

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: