نوشته شده در 1394/10/14
مبارزه ی گای ریچی و مدونا برای حضانت تنها فرزندشان

مبارزه ی گای ریچی و مدونا برای حضانت تنها فرزندشان

روکو ریچی پانزده ساله ، پسر گای ریچی ، کارگردان مشهور سینما و مدونا ، خواننده ی پرآوازه ، یک ماه قبل مادرش را ترک کرده و به نزد پدرش آمده است که این موضوع باعث عصبانیت مادر و شکایت از همسر سابقش شده است .

روکو ریچی پانزده ساله ، پسر گای ریچی ، کارگردان مشهور سینما و مدونا ، خواننده ی پرآوازه ، یک ماه قبل مادرش را ترک کرده و به نزد پدرش آمده است که این موضوع باعث عصبانیت مادر و شکایت از همسر سابقش شده است . مدونا و ریچی از سال 2000 به مدت 8 سال با هم زن و شوهر بودند و حتی یک فیلم مشترک هم با هم کار کردند ، اما در شرایطی که همه چیز خوب به نظر می رسید از هم جدا شدند و پس از این جدایی  روکو نزد مادرش ماند  اما این پسر معتقد است که مادرش وقت چندانی را برای او نمی گذارد و با وی مثل یک کاپ یا جایزه برخورد می کند ، از آن گذشته سفر کردن در کنار مادرش و شرکت در تورهای او را خسته کننده و اعصاب خرد کن می داند .

 

روکو زندگی در لندن در کنار پدرش را رویایی و بسیار آرامش بخش می داند و تمایلی برای بازگشت به منهتن ندارد و به نظرش علت شکایت مدونا ، در واقع حسادت او به همسر سابقش بوده است . در حال حاضر دادگاهی در نیویورک روکو را برای مشخص شدن وضعیتش احضار نموده است .

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: