نوشته شده در 1395/04/31
جدایی لیدی گاگا و تیلور کینی پس از 5 سال

جدایی لیدی گاگا و تیلور کینی پس از 5 سال

لیدی گاگا ، خواننده ی مشهور آمریکایی و نامزد بازیگرش تیلور کینی ، پس از 5 سال رابطه ی عاشقانه از یکدیگر جدا شدند.

لیدی گاگا ، خواننده ی مشهور آمریکایی و نامزد بازیگرش تیلور کینی ، پس از 5 سال رابطه ی عاشقانه از یکدیگر جدا شدند. این زوج هنرمند به دلیل مشغله های کاریشان در این مدت اخیر به ندرت موفق به حضور در کنار هم شده بودند و از این رو تصمیم گرفتند با این روش تغییری در شرایط خود بوجود بیاورند. گفتنی است این روزها لیدی گاگا روی آلبوم جدیدش کار می کند و کینی هم مشغول بازی در سریال شبکه ی NBC است.

 

نکته ی عجیب درباره ی جدایی این دو هنرمند ، صحبت های لیدی گاگا درباره ی موقتی بودن این وضعیت است. چنانچه وی اعلام کرده که او و تیلور کینی همچون یک روح در دو بدن هستند ولی رابطه ی آنها هم مثل دیگر عشاق ، دارای فراز و نشیب است و حالا وقت آن رسیده که آنها در رابطه شان وقفه ای ایجاد کنند. وی ضمن توصیف خود و کینی به عنوان دو هنرمند بلند پرواز ، ابراز امیدواری کرده که بتواند در آینده دوباره با کینی وارد رابطه شود.

کینی 35 ساله و لیدی گاگای 30 ساله برای نخستین بار سر تصویربرداری موزیک ویدئوی "تو و من" در سال 2011 با هم آشنا شدند و از آن پس رابطه ی بلند مدتی را آغاز کردند. در ادامه در سال 2015 ، کینی در روز ولنتاین در رستوران منهتن از لیدی گاگا خواستگاری کرد اما اینگونه که به نظر می رسد ، وضعیت آنگونه که باید و شاید خوب پیش نرفته است.

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: