نوشته شده در 1395/04/28
همکاری مجدد اسکای با  نویسنده ی مشهور کتاب های جنایی

همکاری مجدد اسکای با نویسنده ی مشهور کتاب های جنایی

شبکه ی اسکای پس از ساخت سریال "پنج The Five" به نویسندگی و تهیه کنندگی هارلون کوبن ، در جدیدترین اثرش "چهار The Four" دوباره با وی همکاری خواهد کرد.

شبکه ی اسکای ، پس از ساخت سریال "پنج The Five" به نویسندگی و تهیه کنندگی هارلون کوبن ، در جدیدترین اثرش تحت عنوان "چهار The Four" ، دوباره با این نویسنده و همان گروه سازنده همکاری خواهد کرد. این سریال 8 قسیمتی که تریلری شخصیت محور به حساب می آید ، داستان خانواده ای روستایی است که در دنیایی از راز ها ، دروغ ها و سوء ظن ها گرفتار می شوند.

 

رمان های هارلون کوبن تا به امروز بیش از 60 میلیون نسخه در سطح جهان فروش داشته اند و 9 رمان آخر وی ، همگی در رتبه ی نخست فهرست پرفروش ترین کتاب های سال نیویورک تایمز قرار گرفته اند. او که متخصص نوشتن داستان های جنایی و معمایی است تا به امروز جوایز معتبری چون جایزه ادگار آلن پو و جایزه ی آنتونی را تصاحب کرده است. آثار وی مجموعاً به 43 زبان مختلف ترجمه شده اند.

کوبن درباره ی سریال "چهار" و ارتباط احتمالیش به سریال "پنج" می گوید :

من به تمام دستاوردهایی که با سریال "پنج" به دست آمد افتخار می کنم. هدف ما از همان روز نخست ، ساخت یک درام جنایی قدرتمند بود که بتواند شما را غافلگیر و شگفت زده کند و با یک پایان تکان دهنده احساسات شما را برانگیخته و موجب رضایت شما شود. من هرگز نمی خواستم ادامه ای برای "پنج" بسازم اما این داستان در حال حاضر گفته شده و کاریش هم نمی شود کرد. با این حال باید به "چهار" به چشم یک مجموعه ی جدید و یک درام جنایی تازه نگاه کرد.

 

سریال 10 قسمتی "پنج" به نویسندگی کوبن ، داستان پسری به نام جسی ولز است که در 5 سالگی به شکل عجیبی ناپدید شده و پس از 20 سال ، دی ان ای وی در صحنه ی جنایتی شناسایی می شود. در کنار این سریال ، یک مجموعه ی تلوزیونی فرانسوی هم بر اساس رمان "بدون شانس مجدد" وی ، ساخته شده که در سال 2015 از شبکه ی TF1 پخش شد. این سریال نیز داستان شخصی به نام دکتر مارک سیدمن است که طی دسیسه ای ، همسرش به قتل رسیده و دختر شش ماهه اش ربوده می شود . او زمانی که با باج خواهی گروگان گیران روبرو می شود ، به این مسئله پی می برد که در صورت اشتباه در تصمیم گیریش ، هیچ شانس مجددی برای باز پس گیری دخترش نخواهد داشت.

گفتنی است سریال "چهار" به دوازده سریال اورجینالی می پیوندد که در حال حاضر برای پخش در شبکه های مختلف اسکای ، همچون اسکای آتلانتیک و اسکای 1 آماده می شوند . از مطرح ترین این سریال ها می توان به "گوریلا Guerrilla" ، "پاپ جوان The Young Pope" ، "جیمز تاون Jamestown" ، "ستاره ی حلبی Tin Star" و "آخرین شکارچی اژدها The Last Dragonslayer" اشاره کرد.

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: