نوشته شده در 1395/04/27
سوزان بیر حوادث پیش از انقلاب کوبا را به تصویر می کشد

سوزان بیر حوادث پیش از انقلاب کوبا را به تصویر می کشد

سوزان بیر ، فیلمساز برنده ی جایزه ی اسکار دانمارکی برای کارگردانی فیلمی تلوزیونی با موضوع حوادث پیش از انقلاب کوبا ، با استودیو آمازون وارد مذاکره شده است.

سوزان بیر ، فیلمساز برنده ی جایزه ی اسکار دانمارکی برای کارگردانی فیلمی تلوزیونی  با موضوع حوادث پیش از انقلاب کوبا ، با استودیو آمازون وارد مذاکره شده است. ریچل آبرامویتز و جاشوا گلدین علاوه بر نگارش فیلمنامه ی این اثر ، کار تهیه کنندگی آن را نیز بر عهده خواهند داشت.

 

داستان این فیلم بدون عنوان (با نام قبلی تروپیکانا) درباره ی ماجراهای داخل و اطراف کلوپ شبانه ی تروپیکانا واقع در هاوانا ، پیش از انقلاب کوبا در سال 1958 است. این کلوپ با توجه به اینکه محل تجمع افرادی از قشرهای مختلف همچون هنرمندان ، وفاداران پاتیستای دیکتاتور ، انقلابیون حامی کاسترو ، اراذل و اوباش و ماموران سیا بود  ، به عنوان یک نقطه ی کانونی و محلی تاثیر گذار در جهت اتفاقات سال های آینده ی کوبا شناخته میشد.

بیر 56 ساله که ساخت آثار مطرحی چون "در دنیایی بهتر In a Better World" ، " چیزهایی که در آتش از دست دادیم Things We Lost in the Fire" و " پس از جشن عروسی After the Wedding" را در کارنامه دارد ، امسال به واسطه ی ساخت مینی سریال "مدیر شب The Night Manager" برای شبکه ی BBC که نخستین تجربه ی تلویزیونی وی نیز به حساب می آمد ، نامزد دریافت جایزه امی  بهترین کارگردانی مینی سریال شد که برای دریافت آن نیز از شانس قابل توجهی برخوردار است.

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: