نوشته شده در 1395/04/26
اسکار آیزاک در فیلم جدید استیون اسپیلبرگ

اسکار آیزاک در فیلم جدید استیون اسپیلبرگ

اسکار آیزاک ، ستاره ی فیلم های "اکس مشینا" و " درون لوین دیویس" به فیلم جدید استیون اسپیلبرگ تحت عنوان "ربودن ادگاردو مورتارا" پیوست.

اسکار آیزاک ، ستاره ی فیلم های "اکس مشینا" و " درون لوین دیویس" به فیلم جدید استیون اسپیلبرگ تحت عنوان "ربودن ادگاردو مورتاراThe Kidnapping of Edgardo Mortara" پیوست. تونی کوشنر که پیش از این به عنوان فیلمنامه نویس در فیلم های "مونیخ" و "لینکلن" با اسپیلبرگ همکاری داشته است ، کار نگارش فیلمنامه ی این اثر را هم با اقتباس از رمان دیوید کورتزر بر عهده دارد. اسپیلبرگ کار روی این پروژه را پس از اتمام تصویربرداری فیلم دیگرش "بازیکن یک آماده Ready Player One" در سه ماهه ی نخست سال 2017 آغاز خواهد کرد.

ماجراهای "ربودن ادگاردو مورتارا" از سال 1858 در بولینیای ایتالیا آغاز می شود و داستان یک پسر جوان یهودی به نام ادگاردو است که به صورت مخفیانه غسل تعمید داده می شود. در ادامه وی به زور از خانواده اش گرفته شده و به صورت یک مسیحی کاتولیک پرورش می یابد. پدر و مادر این پسر نیز در حرکتی متقابل برای بدست آوردن فرزندشان دست به مبارزه می زنند که این تلاش ها در ادامه تبدیل به یک جنگ سیاسی بزرگتر شده و مقام پاپ را در برابر دموکراسی و اتحاد ایتالیا قرار می دهد.

 

گفتنی است مارک رایلنس که به واسطه ی حضور در فیلم "پل جاسوس ها" به کارگردانی اسپیلبرگ ، موفق به دریافت جایزه ی اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد ، در چهارمین همکاری متوالیش با این کارگردان ، در این فیلم نقش پاپ پیوس نهم را ایفا خواهد کرد.

آیزاک 37 ساله که در گواتمالا به دنیا آمده و بزرگ شده ی فلوریدا است ، سال گذشته با بازی چشمگیرش در مینی سریال "به من یک قهرمان نشان بده  Show Me a Hero" موفق به دریافت جایزه ی گلدن گلوب شد. وی که در اواخر دهه ی گذشته با بازی در فیلم هایی چون "رابین هود" و "یک مشت دروغ" هر دو به کارگردانی ریدلی اسکات نامی برای خود در هالیوود دست و پا کرد ، در حال حاضر شلوغ ترین روزهای دوران حرفه ای خود را سپری می کند. از فیلم های مطرح آینده ی آیزاک می توان به "سابربیکان Suburbicon" به نویسندگی برادران کوئن و کارگردانی جورج کلونی در کنار ستارگانی چون جولیان مور ، وودی هارلسون و مت دیمون ، "قول The Promise" به کارگردانی تری جورج در کنار ستارگانی چون کریستین بل و ژان رنو و "انهدام Annihilation" به کارگردانی الکس گارلند در کنار ستارگانی چون ناتالی پورتمن و جنیفر جیسون لی اشاره کرد .

 

اختصاصی هنرنما

 

 

بازگشت به لیست
دیدگاه کاربران
نام: